Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Strasszos fehér karkötő

Strasszos fehér karkötő leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Memóriadrótra fűzött 6 mm-es fehér tekla gyöngyök és strassz köves gyöngyök. Kb. 6-7 cm átmérőjű, rugalmasan a csuklóra tekerhető. Fehér, ekrü, púderrózsaszín, vagy más színben is elkészítem.

Strasszos fehér karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: Esztihobbi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

színek

termékkód
3153481

feltöltve
2019. január 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Strasszos fehér karkötő szállítása

A kész ékszereket igyekszem 1-2 napon belül postázni, ha készíteni kell, akkor a lehető legrövidebb időn belül dolgozom. Gondosan csomagolva ajánlottan, illetve futárral küldöm. A postai díjak tájékoztató jellegűek, súly függvényében esetleg változhatnak, de mindig a legalacsonyabb díjat számolom.
Személyes átvételre Kazincbarcikán van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 300 Ft 1 300 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 780 Ft 780 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 650 Ft 1 650 Ft
Posta csomagautomatába 890 Ft 890 Ft
postán maradó csomag, postapontos 1 090 Ft 1 090 Ft
Posta csomagautomatába utánvéttel 1 240 Ft 1 240 Ft
Postán maradó utánvéttel 1 440 Ft 1 440 Ft

Strasszos fehér karkötő alkotója: Esztihobbi

Esztihobbi Mivel gyermekkorom óta szeretek barkácsolni, kézműveskedni, alkotni, az ékszerkészítés lett a hobbim néhány éve. Ahogy az lenni szokott, először csak saját magam szórakoztatására, és ajándékba készültek a darabok, de aztán úgy döntöttem,hogy másoknak is megmutatom. Igyekszem mindig új dolgokat kitalálni, egyedit tervezni, és mivel minden kézzel készül, így nem is lehet, és nincs is két teljesen egyforma darab. Külön szeretettel készítem a menyasszonyi ékszereket, hisz külön öröm,hogy a nagy napon az én általam készült ékszer is hozzá járul a menyasszony tündökléséhez.

Nagy szeretettel, örömmel készítem ékszereimet, így még egy kis plusz pozitív energiával is töltődnek.
Boldogsággal tölt el, és az ad értelmet a munkámnak, amikor elégedett visszajelzéseket kapok használóiktól.

Remélem Te is találsz neked tetsző dolgot nálam!
Ha bármilyen elképzelésed van egy termékkel kapcsolatban, vagy valami mást szeretnél, amit nem találsz, keress bátran, egyedi elképzeléseket is szívesen megvalósítok !

Üdvözlettel: Eszter

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: