Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Alkalmi kislány ruha

Alkalmi kislány ruha leírása

késztermék, azonnal szállítható

Keresztelőre, esküvőre, vagy csak egy családi eseményre tökéletes viselet ez a kisruha. Felső része rugalmas csipke, szoknyája pedig 3 réteg tüllből készült. A szoknya kb. lábszár középig ér.

Alkalmi kislány ruha jellemzői

kézműves termék, készítette: lautnerdesign
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3315723

feltöltve
2019. január 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Alkalmi kislány ruha szállítása

A postaköltséggel növelt vételár beérkeztét követően általában 2 munkanapon belül útnak indítom a csomagot.

Garancia keretén belül az átvételtől számított 14 napon belül lehet kérni cserét, pénzvisszafizetést, amennyiben a megvásárolt árut eredeti állapotában, sérülésmentesen visszajuttatod hozzám.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft
Foxpost 799 Ft 799 Ft

Alkalmi kislány ruha alkotója: lautnerdesign

lautnerdesign A LAUTNER Design ötlete egy régóta dédelgetett álom volt. 14 évesen kezdtem varrni, és 21 éves koromban már kizárólag saját készítésű ruhákat hordtam, és a kollégáim ruhatárát is ékesítette néhány általam készített darab. Idő közben az élet máshova sodort, más irányt vett a karrierem.

A fiam születése után, mikor visszatértem a munkába már láttam, hogy gyerek mellett az állami szférában dolgozni nem könnyű, vezető beosztásban pedig szinte lehetetlen. 7 évet dolgoztam középvezetői pozícióban és hiányzott az a fajta nyüzsgés, kreativitás és bizonyos értelemben vett ?szabadság?, amit vezetőként megtapasztaltam, de tudtam, ez gyerek mellett már nem fog újra működni. A saját lábamra akartam állni, és alkotni. A szenvedélyemnek élni, a magam ura lenni. Olyan vállalkozást szerettem volna indítani, amely minden nőt megszólít. Ahol megtalálhatóak a baba, gyerek és felnőtt termékek is. Minden méretben, minden elképzelésben. Az alapokat én adom és te töltöd meg élettel.

A LAUTNER Design mindenben igyekszik kicsit más lenni. Más formákat, más koncepciókat szeretnék megalkotni. Szeretném, ha a vásárlóim egyedi elképzelésük alapján készült termékeket kapnának, természetesen belecsempészve egy kis LAUTNER Design stílust.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: