Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu
Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu
Agatha, karkötő -  - Meska.hu
Agatha, karkötő -  - Meska.hu
Agatha, karkötő -  - Meska.hu
Agatha, karkötő -  - Meska.hu
Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu Agatha, karkötő -  - Meska.hu
Szeretem a különleges nőkről szóló történeteket ! Ezek a nők ,megihletnek eredetiségükkel, tehetségükkel, szépségükkel, de akár tökéletlenségükkel is. Már szinte megszállottan tervezem a nekik szánt ékszereimet. Agatha Christie ,angol írónő, a krimi koronázatlan királynője. Mary Westmacott álnéven romantikus regényeket is írt, de az utókor számára inkább mintegy 80 detektívregénye és nagy sikereket arató West End-i színpadi darabjai miatt emlékezetes. Ez a kollekció ,sejtelmes lila színeivel az általa írt krimiknek jellegzetes hangulatát idézi, a ködös Angliában. A karkötő hossza :17 cm +3 cm hosszabbítási lehetőség ! A középső irizáló ,háromszögletű üveggyöngyét Prágában találtam.Cseh, jabloneci üveggyöngy !
Összetevők

üveg, achát, réz


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Iparművész/design termék


Anyaga:

Technika

ötvös, ékszerkészítés


Jellemző
különleges, alkalmi, egyedi, iráni, keleties, organikus

Színek

ezüst, lila, réz


Termékkód

3316593

Minden Ritzy ékszert buborékos boritékban, ajánlva küldök el ! Hétfőtől csütörtökig postázom az ékszereket. Személyes átvételt, idő hiányában csak kivételes esetekben vállalok, Budapesten a Hűvösvölgy végállomáson, illetve a Hűvösvölgy Stop-Shop parkolójában! ( II.kerület ).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
1 000 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
1 500 Ft 1 500 Ft
Postán maradó küldemény (postahivatal címével!)
800 Ft 800 Ft

Készítette

Ritzy

Ritzy

Az ékszer, ami átível misztériumokon, kultúrákon, történelmen és földrészeken.

5 (1216)

Ritzy boltja  ›

Róla mondták

“Mindig vágytam egy ilyen mesélő nyakláncra. Úgy tökéletes, ahogy van! Nagyon szépen köszönöm.”

Gm53

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.