Ez a kedves kis baglyos takaró kisebb fiúknak, akár babáknak készült, takarózásra vagy ágytakarónak. Hagyományos foltvarrás technikát...

kézműves termék, készítette: szipovic
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamut, vatelin
technika: patchwork, foltvarrás

Patchwork Takaró kisfiúknak

Patchwork Takaró kisfiúknak leírása

Ez a kedves kis baglyos takaró kisebb fiúknak, akár babáknak készült, takarózásra vagy ágytakarónak.

Hagyományos foltvarrás technikát alkalmaztam, anyaga finom, puha, pamut anyagokból tevődik össze, hátoldala alapból puha takaróanyag, de béleltem is vékony vatelinnel.

Méretei: 100 x 116 cm

Patchwork Takaró kisfiúknak jellemzői

kézműves termék, készítette: szipovic
anyag

színek

termékkód
2606670

feltöltve
2019. január 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Patchwork Takaró kisfiúknak szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 400 Ft

Patchwork Takaró kisfiúknak alkotója: szipovic

szipovic
Sziasztok, köszönöm, hogy itt lehetek. Nagy örömömre rátaláltam erre az oldalra, végre egy hely, ahol értéke lehet a hobbimnak. Eddig azt hittem, hogy majd kinövöm, de így maradtam és csak varrok és ragasztok és barkácsolok, mindent, amire kedvet kapok.
Már gyerekkoromban kezdtem a szobám kidekorálását, gyártottam rengeteg kacatot, lámpást, mécsest, gyertyát, koszorút, párnát, ablakdíszeket, mindent, ami az adott évszakhoz passzolt. Kedvenceim az ünnepek - karácsony, húsvét - főbb díszítőelemei, szívesen készítek minden évben saját kezűleg ajándékokat mindenkinek (párnát, táskát, ékszert, képet).

Köszönöm, hogy benéztél, remélem találsz majd a polcaim között, olyat, ami tetszik. Ha van esetleg elképzelés és itt nem találsz olyat, akkor jelezd és kitalálom..

Kellemes böngészést :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek