Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Barnulást elősegítő olaj, napozóolaj annattoval, E-vitaminnal KÖRÖMVIRÁG-SÁRGARÉPA 5+1 AKCIÓ

Barnulást elősegítő olaj, napozóolaj annattoval, E-vitaminnal KÖRÖMVIRÁG-SÁRGARÉPA 5+1 AKCIÓ leírása

"Tengerparton tesztelve, nem égtem le."

"Ez egy szuper termék! Hihetetlenül jó! Idén még csak egyszer tudtam használni, bekentem vele a testem és az arcom is, és olyan jól lebarnultam mint korábban még soha, és ráadásul tartós is a barnaság, mert két héttel később is mindenki mondogatja, hogy milyen barna vagyok! Nagyon köszönöm Tiare-nak, hogy ilyen jó terméket "gyártott", mindenkinek nagyon tudom ajánlani, aki szereti a szép barna színt a bőrén." - vásárlói vélemények. :)

Ez a készítmény szoláriumban is használható. Tavasszal egyre több ruha kerül le rólunk, ha valaki nem idegenkedik tőle, ilyenkor érdemes felkészíteni a bőrt mérsékelt szoláriumozással, természetesen UV-védő készítmény alkalmazásával. Erre alkalmas ez az olajkeverék.

Napolajat készítettem, amivel szebben, egyenletesebben barnulhatunk le. A hét fényvédő olaj, az annatto por és az E-vitamin együttesen magas védelmet nyújt, és aktiválja a barnulásunkat. A termékkel egyszerre védjük magunkat, és tápláljuk, hidratáljuk a bőrt.

Az annatto egy antioxidáns hatóanyag, ami gyorsabb barnulást tesz lehetővé. Természetesen készíti fel a bőrt a napozásra. Bőrünk sugárzó és fiatalos lesz. A rovarcsípések ellen is véd. Megelőzi a bőröregedést, az UVA sugárzás által előidézett citotoxicitást.

Napfényvédő olajokat, szezám-, mogyoró-, makadámia-, körömvirág-, sárgarépa- kendermag- és sárgabarackmag olajat tettem bele.

A szezámolaj az UV sugárzás egy részét elnyeli. Nem zsíros olaj. Védi a bőrt a külső hatásoktól és az öregedéstől. Kivédi a napsugarak hatását, megelőzvén a napozás káros hatásait.

A mogyoróolaj szintén a napfényvédelemhez járul hozzá. Könnyen felszívódik. Hidratáló, bőrpuhító hatású.

A körömvirág felkészíti a bőrt napozás előtt. Gyulladásgátló, antioxidáns.

A sárgabarack elősegíti a hatóanyagok bevitelét a bőr mélyebb rétegeibe. Fiatalítja, deríti és hidratálja a bőrt. Gyakran használják napozás előtti termékek összetevőjeként.

A kendermag egy száraz olaj, ami hidratál és regenerál. A makadámia olajhoz hasonlóan magas SPF értékkel rendelkezik.

A sárgarépa olaj vitaminban gazdag, hozzájárul az egyenletes barnuláshoz. Felkészíti a bőrt a napozásra és hosszantartó egyenletes barnaságot biztosít. Megelőzi a bőröregedést.

Az E vitamin elismert antioxidáns és sejtvédő. Megvédi a bőrt a szabadgyökök és az UV sugarak káros hatásaitól.

A készítmény a sejtek szintjén ható, magas védelmet nyújt. Arcbőrre és testre egyaránt alkalmas. Használata előtt érdemes hámlasztást végezni a még egyenletesebb barnulástért. Szoláriumi barnulás esetén is használható. Gyerekek bőrére is alkalmazható. Vékony rétegben kenjük át vele a bőrt. Jól felszívódó, kellemes érzetet biztosító olaj.

50 ml. Kérhető 100 ml-s kiszerelésben is, ennek ára 2690 Ft.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5+1 AKCIÓ - Ha öt terméket vásárolsz a boltomból, az általad vásárolt termékek közül a legolcsóbból plusz egyet küldök (vagy azonos árban választhatsz termékeim közül egyet).

Személyes átvétel Pestszentlőrincen, 5000 Ft feletti rendelés esetén Kőbánya-Kispest és Határ úti metróállomásnál.

Barnulást elősegítő olaj, napozóolaj annattoval, E-vitaminnal KÖRÖMVIRÁG-SÁRGARÉPA 5+1 AKCIÓ jellemzői

kézműves termék, készítette: Tiare
anyag

technika

jellemző

termékkód
2160155

feltöltve
2019. január 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Barnulást elősegítő olaj, napozóolaj annattoval, E-vitaminnal KÖRÖMVIRÁG-SÁRGARÉPA 5+1 AKCIÓ alkotója: Tiare

Tiare Köszöntelek nálam, örülök, hogy kíváncsi vagy a termékeimre.

Szívből ajánlom az általam készített natúrkozmetikumokat és szappanokat azoknak, akik törekszenek arra, hogy minél kevesebb méreggel éljenek. Saját és családtagjaim, vevőim tapasztalatára támaszkodva állíthatom, hogy számos bőrbajra, problémára jelenthetnek megoldást a természetes kencék, tisztálkodószerek ellentétben a boltokban, drogériákban kaphatókkal (tisztelet a kivételnek), amelyek a legtöbb esetben tartalmaznak szintetikus szereket.

Minőségi, sok esetben bio alapanyagokat használok, amelyeket megbízható helyekről szerzek be. Krémjeim, szappanjaim, mosakodószereim természetes anyagokból állnak.

Termékeimre garanciát vállalok. Ha nem tetszik valamely termék, kérlek szólj, szívesen fogadok pozitív kritikát, és biztosan meg tudunk egyezni. Ha szükséges, visszafizetem az árat.

Fontos tudni, hogy a természetes anyagok is okozhatnak allergiát. Kérlek, végezz először bőrpróbát, mielőtt használod a terméket.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

5+1 AKCIÓ - Ha öt terméket vásárolsz a boltomból, az általad vásárolt termékek közül a legolcsóbból plusz egyet küldök (vagy azonos árban választhatsz termékeim közül egyet).

Posta akció! 8 darab termék vásárlása esetén ingyen szállítás.

Személyes átvétel Pestszentlőrincen, 2500 Ft feletti rendelés esetén a Határ úti és Kőbánya-Kispest metróállomásnál. 5000 Ft felett Corvin negyednél.

A csomagokat a vásárlások (összeg beérkezte) sorrendjében készítem el, általában a vétel után 1-5 munkanappal (ünnepi időszakban, illetve megnövekedett forgalom esetén ez meghosszabbodhat).