Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Hidratáló hialuron csomag – 20-35 év – száraz és normál bőrre

Hidratáló hialuron csomag – 20-35 év – száraz és normál bőrre leírása

késztermék, azonnal szállítható

A csomag tartalma:

1X Hialuron szérum
1X Nappali hidratáló krém
1X Micellás hirdatáló tonik

Az életen át tartó egészségesen szép bőr titka az időben elkezdett megfelelő ápolás. 20-as éveinkben bőven elegendő hidratálni a bőrt, alap hidratáló csomagunk ebben segít neked! Feltölti bőrödet nedvességgel és tápanyagokkal, mely így ellenálóbbá válik a környezeti hatásokra és segít megelőzni a ráncok kialakulását.

Reggelente a Nappali krém a megfelelő hidratáltságról gondoskodik, bio hatóanyagtartalma – kókuszolaj, rózsavíz, csipkebogyóolaj, jojóbaolaj – lévén segíti a sejtmegújulást és a kollagén termelődését miközben védi a bőrt.

Fontos része az arcápolásnak a mindennapi megfelelő tisztítás. Micellás hidratáló tonikunk eltávolítja a pórusokból az apróbb szennyeződéseket, frissít és hidratál. Ha sminkelsz, akkor először azt távolítsd el, erre kíméletes, de hatékony Kókuszos arctisztító tejünket ajánljuk.

Arctisztítás után 1-2 pumpálásnyi Hialuron szérumot kenj az arcodra a szemkörnyéket kihagyva. A szérum tömény hatóanyag (95%), mely kis molekulái lévén azonnal felszívódik és belülről táplálja a bőrt. Bio-aktív komponensei – kis és nagy molekulájú hialuronsav, bio vadrózsaolaj, gemmoterápiás hatóanyag, bio damaszkuszi rózsavíz, bio kókuszvíz, B5 vitamin, ferulasav – regenerálják a bőrt, mely szemmel láthatóan feltöltődik és kisimul. A szérum után kenj egy kis nappali krémet arcodra és már mehetsz is aludni – a tápanyagok sokasága érted dolgozik:

Hidratáló hialuron csomag – 20-35 év – száraz és normál bőrre jellemzői

kézműves termék, készítette: Herbsgarden
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3131857

feltöltve
2019. január 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hidratáló hialuron csomag – 20-35 év – száraz és normál bőrre szállítása

A termékeket légpárnás borítékban postázzuk. A termékekre 100% garanciát vállalunk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény utánvéttel 490 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 490 Ft 0 Ft
Foxpost automata előre utalással 0 Ft 0 Ft
MPL csomagpont előre utalással 0 Ft 0 Ft
Foxpost automata utanvéttel 490 Ft 0 Ft
MPL csomagpont utánvéttel 490 Ft 0 Ft

Hidratáló hialuron csomag – 20-35 év – száraz és normál bőrre alkotója: Herbsgarden

Herbsgarden Kedves Érdeklődő,

Szeretettel köszöntelek oldalamon, engedd meg, hogy magyar szokások szerint pár szót írjak magamról és termékeimről.
Több mint 15 éve végeztem kozmetikusként külföldön, ahol 4 évig tanultuk a szépségápolást, bőrápolást. Sok termékben csalódtam, vagy nem tartottam elég jónak, vagy valami mást is még belekevertem volna, hogy olyan hatása legyen, amit én elvárok tőle. Ezért kezdtem el krémet keverni, szappant önteni. Aztán a hobbim kinőtte magát, hosszú tanulás után végre főállásban is natúrkozmetikai termékfejlesztéssel foglalkozom; a bőrfiatalítás és ránctalanítás az erősségem.

Herbsgarden márkanév alatt kedvenc termékeimet találod. Kozmetikumaim magas beltartalmi értékkel rendelkeznek, vitaminokkal, tápanyagokkal, esszenciális zsírsavakkal, melyek feltöltik, regenerálják és szépítik a bőrt. 100% természetes, főként bio alapanyagokat használok, Hiszem, hogy minőségi terméket csak minőségi alapanyagból lehet készíteni. A termékek minden Európai Úniós engedéllyel és minőségi tanúsítvánnyal rendelkeznek, a budapesti Berlini Park-i laborunkban készülnek.

Fontos számomra, hogy a termék használata során látható, érezhető legyen az eredmény. A bőr struktúrája a növényi hatóanyagok használata során javul, kívülről épül újjá. Használom az aromaterápia jótékony hatását, a növényi olajokban, párlatokban, kivonatokban rejlő erőket, a kristályok energiáját.

Örömmel adok tanácsot, nyújtok segítséget, ha komolyabb bőrproblémád van, és személyre szabottan is elkészítem a szükséges kozmetikumot.

Fordulj hozzám bizalommal!
Both Tímea
kozmetikus, termékfejlesztő

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: