Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Barna bőr és nemesacél karkötő kifinomult férfiaknak - Férfi karkötő, nemesacél ékszer

Barna bőr és nemesacél karkötő kifinomult férfiaknak - Férfi karkötő, nemesacél ékszer leírása

késztermék, azonnal szállítható

10x6 mm vastagságú csokoládébarna spanyol bőr képezi alapját ennek a karakteres és rendkívül férfias karkötőnek.

Sportos és elegáns viselethez is egyaránt kiválóan illik, igazi univerzális darab.

Karakteres és látványos nemesacél dísszel és csattal vált igazán időtállóvá és már messziről látszik, hogy minőségi ékszer.

A nemesacél miatt még érzékenységgel és allergiával küzdők is biztonsággal viselhetik.

A karkötő méretre igazítható, melyhez szükségem van a csukló átmérőjére, melyet a legegyszerűbben egy cm-rel tudsz lemérni.

Amennyiben ajándék lesz, akkor is megközelítően meg tudjuk határozni az illető méretét néhány trükkel.. :)

Számtalan bőr áll rendelkezésemre, ezért amennyiben különleges kívánságod van, egyéni elképzelésed, fordulj hozzám bátran.

Barna bőr és nemesacél karkötő kifinomult férfiaknak - Férfi karkötő, nemesacél ékszer jellemzői

kézműves termék, készítette: Steelart
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3096843

feltöltve
2019. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Barna bőr és nemesacél karkötő kifinomult férfiaknak - Férfi karkötő, nemesacél ékszer szállítása

Szülési szabadságomat töltöm, az első félévben a magyar jogszabályok szerint nem lehet bevételem.
Viszont örömmel állok utána újra a kreativitás színpadára.. :)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postán maradó csomag 599 Ft 599 Ft
Foxpost 799 Ft 799 Ft

Barna bőr és nemesacél karkötő kifinomult férfiaknak - Férfi karkötő, nemesacél ékszer alkotója: Steelart

Steelart Amire világ életemben vágytam:
egy kötetlen, örömöt okozó tevékenység, amivel mások életét is beragyoghatom, minden kreativitásom és képzelőerőm beleadhatom.

Nem volt rövid az út, hiszen mindent ki kell próbálni, mielőtt úgy éreztem, hazaértem és megtaláltam, amiért érdemes dolgozni.

Véletlen egymásra találás volt ez az ékszerekkel, mert bár mindig kreatív voltam, énekeltem, rajzoltam, új recepteket alkottam, sok-sok év eltelt, míg végleg elköteleztem magam...

Elsődlegesnek tekintem, hogy egy ékszer a legmagasabb minőséget képviselje és ha belopja magát valakinek a szívébe, minél tovább tartozhasson viselőjéhez.

Éppen ezért döntöttem úgy, hogy olcsóbb fémek helyett nemesacéllal öltöztetem luxusba ékszereimet.

A bőr illata mindig mámorítóan hatott rám, ezért nem volt kérdés, hogy elsődleges alapanyagom lesz. Számtalan színben áll rendelkezésemre, mivel nem tudok ellenállni csodálatos textúráinak és végtelen lehetőségeinek.

Mivel itt keresgélsz, biztos vagyok abban, hogy Te is előnyben részesíted az egyedi kiegészítőket.

Amennyiben van konkrét elképzelésed vagy csak kedvenc színeidet szeretnéd látni ékszerként tündökölve, írj és mindent megteszek, hogy megvalósíthassam kérésedet!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: