Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Éjjeli fenyves/akril festmény

Éjjeli fenyves/akril festmény leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ezt a szép festményt vastag kartonra kasíroztam, amit alapazott festővászonra festettem akrillal.A végén selyemfényű lakkal kentem át.
Keret nélkül kínálom.
Spirituálisabb beállítottságú emberek otthonának dísze lehet.Remek ajándék akár karácsonyra is.
Mérete:14,5x15,5 cm

Éjjeli fenyves/akril festmény jellemzői

képzőművész termék, készítette: BeuArt
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

termékkód
3287667

feltöltve
2019. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Éjjeli fenyves/akril festmény szállítása

A megvásárolt árut minden esetben ajánlott levélként vagy csomagként postázom. Személyes átvételre is van lehetőség előzetes egyeztetés alapján. Több termék vásárlása esetén a postaköltség változhat, a mindenkori postai díjszabás alapján számolom ki(ezt egyeztetünk).
A megvásárolt terméket 5 munkanapon belül kérném átvenni vagy az árát utalni!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 500 Ft

Éjjeli fenyves/akril festmény alkotója: BeuArt

BeuArt Egész életemben szippantgattam magamba a képzőművészetet,már kiskoromtól édasapám varázsolt el,aki szobrászkodott akkor.Azóta szerzett végzettségeim: porcelánfestő;gyermek kézműves klubvezető;tűzzománc;Tiffany üveg készítő;szőnyegszövő;művelődésszervező(és két évfolyam a rajztanszéken...).Ebből kifolyólag munkáim is végzettségeimhez alakultak:fejlesztőgrafikus az akkori Alföldi porcelángyárban;kirakatrendező-dekoratőr(számos áruházban,boltban,butikban városszerte);virágkötő;képzőművész szakkörvezető általános iskolában;magánvállakozóként szőnyegszövő és bútór díszítőfestő;s végül évtizedek óta grafikus-festő(saját műtermecskémben) :-) .
Túl vagyok 22 kiállításon és sok versenyen ,megmérettetésen,zsűri különdíjon is.
Az én világom elég elvarázsolt,vonzódom a spiritualitáshoz,Buddhizmushoz,lenyűgöz a szecesszió és az impresszionizmus,a természet apró szépségei,de az extrémebb dolgokba is gyakran belekóstolok.Ezek egyvelegével,tapasztalataimmal alakult ki hosszú évtizedek során látásmódom,színvilágom,kifejezőeszközeim,egyfajta "Beás" dolgaim.
2016/2017 óta nyitottam a világ felé a Webes felületeken is s nem bánom,mert rengeteg visszacsatolást kapok azóta.
Boldoggá tesz,ha alkotásaimmal,másokat is elvarázsolok :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: