Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bézs színű horgolt puff

Bézs színű horgolt puff leírása

késztermék, azonnal szállítható

Újrahasznosított anyagból készült termék. Mérete 40 x 27 cm. Súlya: kb. 3 kg. A színes, kötött puffokat a gyermekek örömmel nyúzzák, gyömöszölik, cipelik, hemperegnek rajta. Lakásdekorációként feldobják az otthon hangulatát. Különleges kiegészítők, melyek hangulatossá tehetik a lakás különböző helyiségeit.
Szállítási költség a mindenkori postai díjszabás szerint előzetes egyeztetés alapján.

Bézs színű horgolt puff jellemzői

kézműves termék, készítette: myworks
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2915963

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bézs színű horgolt puff szállítása

A vásárolt termékektől függően a Magyar Posta Zrt. postai küldemény díjszabásai érvényesek. (E-mailben történő egyeztetés után)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Bézs színű horgolt puff alkotója: myworks

myworks Gyermekkorom óta foglalkozom kötéssel,horgolás-sal. Hobbiként az egyik kedvenc elfoglaltságom volt mindig. Családtagjaim részére és magamnak is sok horgolt, illetve kötött ruhadarabot készítet-tem. Az utóbbi időben a megnövekedett szabad-időmet kihasználva újra elővettem a horgoló- és kötőtűt, és hobbimat újra gyakorolni kezdtem. A
lakberendezés iránti érdeklődésem motivált arra, hogy a régóta tetsző, lakásdekorációnak is kiváló kötött- illetve horgolt puffot is elkészítsem. Így meg-születhettek a színes, kötött puffok, melyek feldob-ják az otthon hangulatát. Különleges és trendi kie-gészítők, melyek hangulatossá tehetik a lakás nap-paliját, hálóját vagy akár a gyerekszobát. Használ-ható dekoráció mellett pakolóhelyként, esetleg láb-tartónak. Minden puff egyedi, kézzel készült darab.
-------------myworks - az én munkáim--------------------

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: