Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Vidám filc esernyős tolltartó

GoklaMoka szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 02. 15-ig nem lehet megvásárolni.

Vidám filc esernyős tolltartó leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

20cm hosszú 8 cm széles vidám filcanyagból készült, ragasztóvászonnal megerősített strapabíró két rekeszes kb.10 ceruza vagy toll tárolására alkalmas, tépőzárral zárodó kézzel varrt, hímzett tolltartó. Az ára: 2.350ft. Ezt a terméket ilyen színekben kérték, más színben is szívesen elkészítem.

Vidám filc esernyős tolltartó jellemzői

kézműves termék, készítette: GoklaMoka
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

technika

színek

termékkód
2827472

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vidám filc esernyős tolltartó szállítása

KÉRLEK ÉRDEKLŐDJ ÜZENETBEN A DÍJÁRÓL. 2017. 01. 01-től a Magyar Posta lényegesen korlátozza a címhelyre feladott levélküldemények maximális paramétereit. Ezek szerint abban az esetben adható fel (aránylag kedvező levélpostai díjszabás szerint) címhelyre ajánlott, elsőbbségi ajánlott küldeményként a megvásárolt termék, ha a küldemény méretei a 324x229x24 mm-t nem haladják meg. Ennél nagyobb méretek esetén levélküldeményként CSAK Postán maradóra vagy Postafiókra címezve küldhető. Szerencsére az én termékeim nagy része nem haladja meg ezt a méretet vastagságban de kérlek vedd számításba, hogy egyes termékeim ( gondolok itt ajtókoszorúra, órára,) becsomagolva, postakész állapotban nem férnek bele vastagságuk miatt e szűkösre szabott paraméterekbe, így ha lakcímedre kéred őket, akkor csomagként kerülnek feladásra aminek az ára 1.490ft.
Ha módodban áll, akkor kérd Postán maradóra a megvásárolt termékeket, ezzel mindkettőnknek egyszerűbb lesz az adás-vétel lebonyolítása. Amihez szükséges megadnod annak a postának a címét - irányítószám, utca, házszám - ahova kéred a csomagot. Én értesítést küldök a feladásról, de ők nem küldenek, ha megérkezik, neked kell érdeklődni, majd elmenni érte. A postán maradóra címzett ajánlott levélpostai küldemény árai, illetve a Magyar Posta által megadott méretekbe beleférő ajánlott levél árai a következőek: 50g-ig elsőbbségivel 500 Ft, normálként 450 Ft, 100g-ig elsőbbségivel 590 Ft, normálként 525 Ft, 250g-ig elsőbbséggel 665 Ft, normálként 565 Ft. 500g-ig elsőbbséggel 935 Ft, normálként 780 Ft . Amennyiben vásárlást követően derül ki, hogy a termék nem adható fel az általad kért feltételekkel, akkor felveszem Veled a kapcsolatot, hogy egyeztessünk a szállítás mikéntjéről.
A vevővel az utalás előtt egyeztetek az összes költségről.
A mindenkori postai díjszabás alapján számítom ki a postaköltséget,és mindig ajánlottan postázok.
Csomagolás: Buborékos borítékot használok,a postaköltség tartalmazza a boríték(csomagolás)árát is.

A terméket az átutalás megérkezését követően a lehető leghamarabb postázom,a vásárlásról mindig számlát állítok ki.
Utánvéttel nem küldök csomagot.
Személyes átvétel Deszken, Szegeden.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 525 Ft 780 Ft
Posta csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Vidám filc esernyős tolltartó alkotója: GoklaMoka

GoklaMoka Már gyermekkoromban babaruhákat varrtam a babáimnak de ez talán nem annyira egyedi dolog a lányok körében. A varrás szeretete később is megmaradt, hisz varrónőnek tanultam, de aztán más területre sodort az élet, más dolgokban éltem ki a kreativitásomat. Majd kislányom megszületése után újra előkerültek a szabásminták, tű,olló. A gyermekek ízlése, színvilága tükröződik termékeimben, vidám színek,vidám termékek kézzel varrva, hímzésekkel, gombokkal díszítve, melyekre jó ránézni a szürke hétköznapokban.Válogass boltomban, ha pedig más színkombinációt szeretnél, lépj velem kapcsolatba nyugodtan.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek