Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nyuszika horgolt sapkában- POPPI

Nyuszika horgolt sapkában- POPPI leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kis puha nyuszika hímzett arcocskával mosolyog Rád.

Uniszex színek.

Kapucnis pulcsija és kis virágos gatyája van.

A teste 100% pamutvászon. Horgolt gombolós sapkája is levehető.

Végtagjait pamuttal töltöttem, a testét gyapjúval. (Kérheted poliészterrel is)

28 cm

Kézzel langyos vízzben mosható, gyapjúmosószerrel. Formára igazítva szárítandó.

Nyuszika horgolt sapkában- POPPI jellemzői

kézműves termék, készítette: miniwerka
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2916130

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nyuszika horgolt sapkában- POPPI szállítása

Garancia: Azt szeretném, hogy a vásárlóim 100%-ig elégedettek legyenek a termékeimmel. Ha a termékem nem nyeri el a teszésedet a kézhezvételkor, vagy meggondolod magad, 3 munkanapon belül visszaveszem és visszautalom az árát. Kérlek vedd figyelembe, hogy a postaköltséget nem tudom visszautalni.
Ha a termékem 1 éven belül meghibásodik (varratok kilazulása, részek leválása) ingyenesen megjavítom. A szállítást esetileg egyeztetjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft
Postán Maradó 1 200 Ft 1 200 Ft
MPL automata 890 Ft 890 Ft

Nyuszika horgolt sapkában- POPPI alkotója: miniwerka

miniwerka Meska interjú az alkotóval »

Egyedi tervezésű hátizsákokat és táskákat készítek precíz műhelymunkával. A tervezési folyamat a megrendelő elképzeléséből, igényéből indul ki, én pedig a megvalósíthatósággal kapcsolatban a sokéves tapasztalatomat, anyagismeretemet, és esztétikai érzékemet adom hozzá a munkához. Végül a kivitelezés is az én dolgom, az elmúlt évek során kidolgozott és kiforrt mozdulataim végeredményeként minőségi, különleges darabok kerülnek ki a műhelyemből.
Küldetésem, hogy kézműves minőséget adhassak a világnak és egyedi megjelenést a nőknek. Megrendelőim olyan nők akik a sportos és tömeggyártású ?Quetchás? stíluson túl szeretnének lépni a nőiesség felé, de a praktikussághoz és minőséghez ragaszkodnak.
A színek, minták és fazonok kombinálhatósága szinte végtelen számú variációs lehetőséget jelentenek. Nálam lehet variálni, hiszen az a cél hogy a végtermék tökéletesen tessen és éveken át jó szolgálatot tegyen gazdájának. Ezért a tervezési fázist nem szabad elkapkodni. Tanácsaimmal segítem a megrendelőimet a bőség zavarában eligazodni és azt a megoldást megtalálni ami a leginkább megfelel. Zsebek és rekeszek, egyéb apró részletek tekintetében is nyitott vagyok az egyedi megoldásokra.
Az elmúlt években felkutattam a legjobb minőségű pamut vagy vízálló outdoor alapanyagokat, amik itthon elérhetőek. Ihletadónak az eddig elkészített munkáimat ajánlom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: