Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Cica lány ruhában

Cica lány ruhában leírása

késztermék, azonnal szállítható

Fehér bundájú cica lányt készítettem. Termoból, puha szivacs és vatelin-béléssel, hogy ölelgetni való legyen.
A ruhája tépőzárral záródik a hátán, könnyen levehető.

Magassága 55 cm.

Cica lány ruhában jellemzői

kézműves termék, készítette: Asmira
késztermék, azonnal szállítható

technika

termékkód
3318694

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cica lány ruhában szállítása

Felhívom kedves Vevőim figyelmét, hogy a Magyar Posta jelentősen módosította a csomagküldési feltételeket és a díjszabást, kérem ezt vegyék figyelembe a vásárláskor.
Kisebb termékeimet buborékos borítékban a nagyobbakat kartondobozban az ár+postaköltség beérkezése után postázom. Postai utánvéttel a félreértések elkerülése végett nem postázom. Választható a személyes átvétel is Móron, előzetes egyeztetés után. A postaköltség tartalmazza a boríték és a csomagolás árát is.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 450 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 300 Ft 1 550 Ft

Cica lány ruhában alkotója: Asmira

Asmira Üdvözlöm!

Andrea vagyok, háromgyerekes gyakorló anyuka.

Szeretem a szép dolgokat nem csak nézni, hanem elkészíteni is. A textíliák világa közel áll hozzám, úgy érzem, egy-egy szépen sikerült alkotás melegséget hoz a léleknek is.

Soha nem "tanultam" varrni. Első darabjaimat a kényszerűség miatt kezdtem formálni, de ma már nem is tudom alkotás nélkül elképzelni az életemet. Örülök, amikor valami szép kialakul a terveim alapján.

Hálás vagyok a gyermekeimnek, akik tesztelik a terveimet és a kész műveimet. Sokszor dolgozom kisgyerekeknek, így nekik is köszönhetem, ha valami nem csak szép és praktikus, hanem szeretni való is az új tulajdonosának.

Bár előnyben részesítem a patchwork technikákat, időnként másfelé is elkalandozom.

Remélem Önnek is tetszeni fognak a munkáim.

Köszönöm, hogy benézett hozzám!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek