Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Hátizsák

Hátizsák leírása

késztermék, azonnal szállítható

Dombornyomott műbőrből készült ezüst színű hátizsák, sötétkék vászon béléssel, állítható hosszú fekete pamut pántokkal.
Mérete kb. 30x35cm. Belefér bőven az A/4-es mappa is.
Cipzárral nyitható két irányba a nagy rész. Elől a kis zseb is cipzáras és a belső zseb is.

Hátizsák jellemzői

kézműves termék, készítette: Lele02
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

színek

termékkód
3318758

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hátizsák szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Hátizsák alkotója: Lele02

Lele02 Szia! Levente vagyok. Gyermekkorom óta foglalkozom a művészet és kézművesség mindenféle fajtájával :o) Gimiben képzőművész szakon végeztem, majd megszereztem az ötvös-zománcműves szakmámat. Aztán virágkötőnek álltam az utóbbi jópár évben. Emellett foglalkoztam már bőrözéssel, kosárfonással. Imádok varrni. Nagyon közel áll szívemhez a patchwork, illetve mindenféle használati tárgy, de a ruhavarrásban is kipróbáltam már magam. A plusz size-os rucik a csajok nagy kedvencei. Szóval, ha bármiben tudok segíteni, fantáziát látsz alkotásaimban, szeretnél rendelni bármit, amit gondolsz, hogy meg tudok csinálni, vagy ha egy virágkötőt keresel az esküvődre, írj bátran! Üdv: Lele

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: