Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Türkiz rombusz

Türkiz rombusz leírása

késztermék, azonnal szállítható

Napsárga (hivatalosan, szerintem citrom) C-lon fonalra makramé technikával készült, türkiz színű, 4 mm-es cseh gyöngyökkel kombinált, rombusz formájú fülbevaló.

Mérete: 4,5 x 3 centiméter szerlék nélkül.

Türkiz rombusz jellemzői

kézműves termék, készítette: particulARTist
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

színek

termékkód
3318942

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Türkiz rombusz szállítása

A kiválaszott terméket postai úton ajánlott elsőbbségi előrefizetéssel 1-3 munkanapon belül teljesítem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 540 Ft 1 080 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 635 Ft 1 270 Ft

Türkiz rombusz alkotója: particulARTist

Az alkotó férfi és a László Péter keresztnevet kapta a szüleitől. A művészetek és az alkotás iránti vágyat, érzékenységet, készséget a nagymamámtól örököltem, aki festőművésznek készült, de a háború közbeszólt, és végül bölcsész lett. Gyerekként, kamaszként, sőt később fiatal felnőttként sok mindent kipróbáltam, de ezek amolyan fellángolások voltak, sosem ragadtam meg, mélyültem el semmiben. Néhány éve, érett férfiként bontakozott ki csak az "örökség" előbb a rajzolás, később a nemezelés technikájának tudatos tanulásával, majd önálló próbálkozások, alkotások: pasztell- és nemezképek, dísztárgyak, bőr- és faékszerek formájában. Mindig az alkotás kreatív folyamata érdekelt igazán, az az aktív idő, amíg egy elgondolás, ötlet az anyag megmunkálása során kézzel fogható valósággá válik. A paracorddal - ma már tudom, nem véletlenül - egy csomózástechnikai probléma megoldása kapcsán találkoztam, és mint egy mágnes vonzott a benne rejlő lehetőségekhez. A különleges anyag egy pillanat alatt magával ragadott, és azóta alkotói tevékenységem meghatározó elemévé vált. Nem törekszem újabb és újabb divatirányzatok követésére, ékszereim reményeim szerint azt a saját stílust tükrözik, ami az anyagok határtalan szín- és formavilága felfedezésének öröméről tanúskodik.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: