Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

vintage farmer ajtódísz

vintage farmer ajtódísz leírása

késztermék, azonnal szállítható

farmer újrahasznosítás keretében készítettem ezt a vintage stílusú ajtódíszt.Koszorú átmérője 22 cm. A köszöntő feliratot géppel hímeztem. Ajtódíszeim egyediek, sosem sikerü kettő egyformára:)

vintage farmer ajtódísz jellemzői

kézműves termék, készítette: afoltonkep
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3319111

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

vintage farmer ajtódísz szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

vintage farmer ajtódísz alkotója: afoltonkep

afoltonkep Mindig vonzottak a szép textilek, a kézzel készített babák. Ezen oldalon szeretném bemutatni, hogy mit tanultam az elmúlt egy évben, milyen tárgyak készítését tudom vállalni. Igyekszek mindig új dolgokat kitalálni, remélem érdemes lesz mindig visszatérni és körülnézni nálam.
Ha saját elképzelésed van azt is szívesen megoldom. Fényképeidet speciális festékkel egy erre a célra kifejlesztett papírra nyomtatom, majd egy hőprés segítségével "átvasalom" textilre, bögrére, mágneslapra. Az így kapott kép mosható, vasalható.
Az így készített képekkel díszített díszpárna, levendulazsák, bögre mindig nagy örömet okozó ajándék:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: