Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Riseliős menyecskekötény pártával

Riseliős menyecskekötény pártával leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Menyecskekötény, a hozzá illő pártával. Aprólékos kidolgozású hímzéssel, és riseliős technikával készült, a kötény méretei: 40 x 40 cm-es, a megkötője 150 cm-es (de lehet hosszabb is), a párta alsó átmérője 20 cm-es, magassága 5-6 cm. Tetszés szerinti szalaggal kérhető.

Mosógépben 40 fokon mosható, elkészülési ideje kb 2 hét. Igény szerint a kötényt, és a pártát külön is meg lehet vásárolni.

A postaköltséget elengedjük belföldi postázásnál, és előre utalásnál.

Riseliős menyecskekötény pártával jellemzői

kézműves termék, készítette: bogajka
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

technika

színek

termékkód
2542985

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Riseliős menyecskekötény pártával szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft

Riseliős menyecskekötény pártával alkotója: bogajka

bogajka A kézimunkázás mindig is elsődleges hobbim volt. Szabó Imréné népi iparművész segítségével komolyabban is megismerhettem hazánk népművészetét, munkáimat folyamatosan zsűriztetem. 2005-ben kaptam meg én is a \"Népi Iparművész\" címet.

Tevékenységemet otthonomban végzem, és a hagyományos népi jellegű kézimunkák mellett iparművészeti, modern jellegű hímzésekkel is foglalkozom. Általában kézműves vásárokon értékesítem ezeket.

Készítek abroszokat, futókat, függönyöket, ingeket, a 10x10 cm-es mérettől akár 3 méteres nagyságig. Reklámajándékok, karácsonyi díszek készítését is vállalom. Régi kézimunkákat felújítok, elfelejtett mintákat hozok vissza (pl.: nagyanyáink kötényei, száröltéssel varrott faliképei). A riselés technikáját ma már nem tanítják, és egyre kevesebben vagyunk, akik ezt a \"kismesterséget\" űzzük. Aki kedvet kapna az elsajátításához, annak szívesen segítek, vagy a kihímzett anyagot kiriselem, illetve maderiázom.
A vásárokon gyakran mondják: \"jaj az én Nagymamám is készített ilyeneket\", szeretném ha ezt majd az Önök unokái is elmondhatnák.

Szeretném ha az oldalamra látogatóknak segíthetnék abban, hogy kedvet kapjanak a kézimunkázáshoz.

Kérdéseikre szívesen válaszolok.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: