Tolltartó újrahasznosított farmeranyagból 23x8 cm-es méretben. A farmert filccel merevítettem és szabad gépi tűzéssel készített szívecs...

kézműves termék, készítette: afoltonkep
rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: farmer, pamutvászon, zippzár, filc
technika: mindenmás, varrás

fényképes tolltartó

fényképes tolltartó leírása

Tolltartó újrahasznosított farmeranyagból 23x8 cm-es méretben. A farmert filccel merevítettem és szabad gépi tűzéssel készített szívecskéket varrtam rá. Erre kerül a megrendelés során küldött fénykép, amely szublimációs technikával, hőprés segítségével kerül textilre, így mosható lesz és nerm kopik a használat során. A tolltartó pamutvászonnal bélelve van. Kérheted más színben a bélést és a fényképet keretező pamutvászon szalagokat.

fényképes tolltartó jellemzői

kézműves termék, készítette: afoltonkep

technika

színek

termékkód
3320247

feltöltve
2019. január 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

fényképes tolltartó szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Postai küldemény utánvéttel 900 Ft 900 Ft

fényképes tolltartó alkotója: afoltonkep

afoltonkep
Mindig vonzottak a szép textilek, a kézzel készített babák. Ezen oldalon szeretném bemutatni, hogy mit tanultam az elmúlt egy évben, milyen tárgyak készítését tudom vállalni. Igyekszek mindig új dolgokat kitalálni, remélem érdemes lesz mindig visszatérni és körülnézni nálam.
Ha saját elképzelésed van azt is szívesen megoldom. Fényképeidet speciális festékkel egy erre a célra kifejlesztett papírra nyomtatom, majd egy hőprés segítségével "átvasalom" textilre, bögrére, mágneslapra. Az így kapott kép mosható, vasalható.
Az így készített képekkel díszített díszpárna, levendulazsák, bögre mindig nagy örömet okozó ajándék:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek