Akvarell és akril festék kombinációjával készült kép. Mérete 15* 20 cm, kerettel együtt érkezik (keret mérete 17,5 * 22,5 cm). Egy kis...

képzőművész termék, készítette: mallikaarts
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: akvarell festék, akril festék, akvarell papír
technika: festészet

KAPCSOLÓDÁS akvarell festmény

KAPCSOLÓDÁS akvarell festmény leírása

Akvarell és akril festék kombinációjával készült kép. Mérete 15* 20 cm, kerettel együtt érkezik (keret mérete 17,5 * 22,5 cm).

Egy kis játékosság, könnyedség, felfedezés, ez volt az ihlet, amikor a kép készült. Játékosan, könnyedén bánni a festékekkel, színekkel és felfedezni, hogy ez hová visz.

KAPCSOLÓDÁS akvarell festmény jellemzői

képzőművész termék, készítette: mallikaarts

technika

termékkód
3321734

feltöltve
2019. január 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

KAPCSOLÓDÁS akvarell festmény szállítása

Személyes átvételre Budapesten és Szentendrén van lehetőség.
Postázás esetén körültekintő csomagolással és kis személyre szabott üzenetekkel érkezik hozzád a megrendelt termék.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 2 500 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 000 Ft 3 000 Ft

KAPCSOLÓDÁS akvarell festmény alkotója: mallikaarts

mallikaarts
Dobi Barbi vagyok, akvarell képeket festek, melyekhez inspirációt az életút, a barátok, hatások, egy-egy hely, esemény ad. Ilyenkor megjelenik bennem egy kép, mely az alkotás folyamatában bontakozik ki.
Már gyerekkoromban sokat rajzoltam, van egy-két emlékem, amint teljesen elmélyedve mesefigurákat vagy éppen geometriai formákat rajzolok. Majd nagyon sokáig nem vettem elő a papírt, ceruzát és a színeket. Pár évvel ezelőtt egy jobbagyféltekés rajz- és festőtanfolyam nyitotta meg ismét az ajtót az alkotáshoz. Azóta festegettem kisebb-nagyobb szünetekkel.
A képeimnél akvarellt szeretek használni, mert gyönyörű színek, árnyalások, részletek tudnak ezzel a technikával megszületni. És minden alkotás nagyon élő ezáltal. Szeretem még a fémes színeket, az aranyat, bronzot és ezüstöt, ahogyan a csillogásuk kiegészíti az akvarellt.
Sokszor a képeim egy-egy érzésből születnek, belső folyamatból, vízióból, találkozásból születnek, melyek kibontakoztattak bennem valamit, azt, amit a kép sugároz. Ezt szeretném odaadni Nektek az alkotásaimmal.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: