Akinek cserépkályhája vagy kandallója van, annak gondot okozhat a fa esztétikus tárolása a lakásban. Ismerősöm olyan tárolót szeretett ...

kézműves termék, készítette: henui
rendelésre készül, elkészítési idő: ~20 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: vas
technika: fémmegmunkálás, kovácsoltvas

Fatároló

Fatároló leírása

Akinek cserépkályhája vagy kandallója van, annak gondot okozhat a fa esztétikus tárolása a lakásban.
Ismerősöm olyan tárolót szeretett volna, amiben több napra elegendő fát tud tárolni, hogy ne kelljen minden nap kimászkálni a tüzelőért.
Kettőnk ötleteiből jött létre ez a csodaszép kovácsolt vas fatároló.
A tetejébe vas íveket hegesztettem, azon lehet a gyújtóst tárolni. Oldalait lándzsa és különböző méretű mintákkal díszítettem. Az aljára egy ívelt vas lemez került csavarozva, ami felfogja a fáról lehulló esetleges port, koszt.
Ha kiürült a tároló, magunk felé megbillentve az ívelt lemezről lefolyik a kosz akár egy lapátra.
A lábakra műanyag dugót raktam hogy ne karcolja a padlót.
Fekete festékkel fújtam le.
A fatároló 140 cm magas, 60 cm széles és 65 cm mély, két 30cm-es fahasáb sor is elfér egymás mögött benne. Ebbe a fatárolóba kb fél köbméter fa is elfér.
A tisztító szett a fatároló mellett csak dekoráció.

Szívesen elkészítem neked is, akár más színben vagy méretben, vagy akár saját elképzelés alapján.

Méretei miatt csak nagy csomagként viszi el a futár, ezért kb 5-6.000 Ft-os futár költséggel számolj.

Köszönöm hogy benéztél, legyen szerencsénk egymáshoz.

Fatároló jellemzői

kézműves termék, készítette: henui

anyag
vas

színek

termékkód
3040930

feltöltve
2019. január 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fatároló szállítása

A postaköltség és futárköltség mindig az érvényben lévő postai díjaktól függ. Rendelés előtt , vagy több termék rendelés esetén kérlek érdeklődj belső üzenetben a posta és futárköltségről. Köszönöm.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft

Fatároló alkotója: henui

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: