A memória karkötő alapra világoskék érdekesen csillogó fazettált nagyméretű gyöngyöt, valamint arany színű nagyméretű kásagyöngyöt fűzt...

Disco királynő karkötő

Disco királynő karkötő leírása

A memória karkötő alapra világoskék érdekesen csillogó fazettált nagyméretű gyöngyöt, valamint arany színű nagyméretű kásagyöngyöt fűztem több soron keresztül.

Egy buliban vagy akár hétköznapokon is kihagyhatatlan kiegészítője lehet öltözékünknek. Egyszerűen csak tekerd a csuklód köré és indulhat a party!

A karkötő belső átmérője 5,5 cm, melyet egyszerűen csak tekerj a csuklód köré,

AKCIÓ:
Az aktuális akciókról a boltom főoldalán olvashatsz!

Disco királynő karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: fabianildi

jellemző

termékkód
2767192

feltöltve
2019. január 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Disco királynő karkötő szállítása

A postán kívül személyes átvételre Törökbálinton és Budapest bizonyos részein (VI., XI., kerületek, 4-es, 6-os villamos bizonyos szakaszai, 4-es metró vonala) van lehetőség!

A termékeket mindig gondosan becsomagolva - pufi zacskóval kibélelve - postakész borítékban postázom. Kérlek vedd figyelembe, hogy csak ajánlva adok fel kiegészítőt, a későbbi problémák elkerülése végett.
Amennyiben a termékkel kapcsolatban bármi kifogás van, megpróbálok megoldást keresni rá, ez esetben kérlek minden esetben vedd fel velem a kapcsolatot!
Amennyiben két terméknél többet vásárolsz, úgy a mennyiség alapján a postaköltség költsége magasabb lehet a lentieknél megadottnál!

EGYÉB POSTÁZÁSI LEHETŐSÉGET IS VÁLASZTHATSZ (PL. FOXPOST, POSTÁN MARADÓ CSOMAG, STB.), ERRŐL KÉRLEK BELSŐ ÜZENETBEN EGYEZTESSÜNK!

Utánvételes vásárlásra jelenleg nincs lehetőség a boltomban!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 600 Ft 1 600 Ft
FOXPOST 800 Ft 900 Ft
Postán maradó csomag 600 Ft 900 Ft

Disco királynő karkötő alkotója: fabianildi

fabianildi Meska interjú az alkotóval »

Korábban rengeteget fűztem, amit egy időre - többnyire időhiány miatt - abba kellett hagynom. Nemrég újból felfrissítettem ilyen irányú tudásomat és elkezdtem alkotni. Mindig a végeredmény lebeg a szemem előtt! A fűzésen kívül sok mindenbe belekóstoltam, mint pl. a decoupage, zsugor-fóliázás, kötés, koszorúkészítés, stb.

Nagyon szeretem a színes és vidám dolgokat, legszívesebben fagyöngyökkel dolgozom.
Egy-egy szín vagy színösszeállítás a kedvünket és a napunkat is befolyásolja, jó irányba tereli.

A célom egyrészt az, hogy másoknak is mosolyt csaljak az arcára, ha rátekintenek a tarka-barka és színes kiegészítőkre!
Másrészt jól esik gyöngyörködni az elkészült alkotásokban és bezsebelni az elismeréseket, ha valami különlegeset sikerül alkotni! :-)

A legjobb érzés mégis az, hogy ha valakinek örömöt tudok szerezni az ékszereimmel!!!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: