,,TEKLA" Exkluzív sapka, hosszú sállal

Extra minőségü, vastag, puha, 100% -os akril pamutból készítettem ezt a nagyon egyedi sapka - sál kollekciót . Feltünő darab, viselőj...

kézműves termék, készítette: csello
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: 100 % minőségi szövött akril pamut
technika: kötés

,,TEKLA" Exkluzív sapka, hosszú sállal

,,TEKLA" Exkluzív sapka, hosszú sállal leírása

Extra minőségü, vastag, puha, 100% -os akril pamutból készítettem ezt a nagyon egyedi sapka - sál kollekciót . Feltünő darab, viselője konfortérzetét biztosan jócskán fokozza majd. A legnagyobb hidegben is melegen tart.
Szine az őszt idézi egy vékony lurex szál is fut a szövött fonalban ami elegánssá varázsolja az összhatást.
Dekoratív kiegészítője lehet az olyan hölgyeknek akik szeretik a sportosabb, fiatalos, egyedi, puha ,meleg darabokat. Az együttes jól kihangsúlyozza majdani viselője egyéniségét, egyediségét is.
A sapka 52-60-as méretű, kellően tágul.
A sál egy szörme bojttal és a sál végére horgolt gomblyukkal fogható össze. A bojt könnyedén levehető,áthelyezhető.
Szélessége 18 cm hossza 100 cm.
Kéz meleg vízben mosható.
Csak egy készült belőle!

,,TEKLA" Exkluzív sapka, hosszú sállal jellemzői

kézműves termék, készítette: csello

technika

színek

termékkód
3323092

feltöltve
2019. január 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

,,TEKLA" Exkluzív sapka, hosszú sállal szállítása

Kedves Érdeklődők, Vásárlóim!
Mivel a postaköltségek nagyon megemelkedtek 2017 január 1 -től, kicsit szükséges volt megváltoztatnom a saját szállítási költségeimet is . A jelzett postaköltség árai csak hozzávetőlegesek, megbeszélhetőek.
Szeretném ha bizalommal fordulnátok felém a felmerülő kérdéseitekkel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 600 Ft 0 Ft

,,TEKLA" Exkluzív sapka, hosszú sállal alkotója: csello

csello
Gyerekkorom óta hobbim a varrás, kötés, horgolás. Munkahelyemen az óvodában a kisgyerekeknek, családomban pedig a két nagylányomnak készítem apróságaimat.Ők adnak ösztönzést és motivációt. A fantáziám pedig szárnyaló...!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: