A Hopp'Áfolk kollekción belül olyan ékszereket készítek, melyek hagyományos népművészeti motívumokat ábrázolnak, technológiájukat tekin...

kézműves termék, készítette: Nesi
anyaga: bőr, cérna, ragasztó, ékszeralkatrész
technika: bőrművesség, ékszerkészítés

Hopp'Áfolk kollekció-Matyó tulipán

Hopp'Áfolk kollekció-Matyó tulipán leírása

A Hopp'Áfolk kollekción belül olyan ékszereket készítek, melyek hagyományos népművészeti motívumokat ábrázolnak, technológiájukat tekintve szűcsvarrással készülnek juh, kecske és marhabőr felhasználásával.

Ez a nyaklánc a kollekció első darabja.
A minta juhbőrből készült hátoldala marhabőr.
Egy matyó tulipánt varrtam rá eredeti szűcs varrással.
Modern, de mégis hagyományőrző, akár egy egyszerűbb (pl. fekete) ruhadarabot is nagyon jól fel tud dobni!

Teljesen egyedi darab! Nem készítek belőle két egyformát!

A tulipán magassága akasztóval együtt 9 cm
szélessége 7 cm
A nyaklánc hossza: 75-79 cm közt állítható

Csak postán maradóként tudom postázni, mert becsomagolva meghaladja a vastagsága a 2 cm-t, amit ajánlott küldeményként már nem visz ki a Posta.

Hopp'Áfolk kollekció-Matyó tulipán jellemzői

kézműves termék, készítette: Nesi

színek

termékkód
3325119

feltöltve
2019. január 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hopp'Áfolk kollekció-Matyó tulipán szállítása

Vásárlás esetén, a termékeimet ajánlott küldeményként postázom. A díjak csak Magyarországon belüli szállításra vonatkoznak! Ha külföldre szeretnéd, hogy postázzak, előtte levélben egyeztetünk!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó ajánlott levél 600 Ft 800 Ft

Hopp'Áfolk kollekció-Matyó tulipán alkotója: Nesi

Nesi
Üdvözlök minden Kedves Érdeklődőt!

Takács Ágnes vagyok. A népi bőrművességet kétszeres gránátalma díjas népi iparművész mesteremtől tanultam. Ezt követően én magam is oktattam.
Tanulóként és oktatóként is a hagyományos népi kultúra motívumkincsével, technikai megoldásaival dolgoztam.

Munkáimat akkor is és most is kizárólag kézi megmunkálással készítem. Úgy érzem a népi kultúra megismerése, technikáinak alkalmazása jó alap volt ahhoz, hogy továbbfejlődjek.

Önmagam az iparművészeti tárgykészítésben találtam meg. Nagy szerelmem az ékszer!

A bőrben benne rejlik a lehetőség, hogy kis finom vagy akár nagy karakteres dolgokat készítsünk belőle. Ezt kihasználva készítem tárgyaim.

Sajátos technikám alaklmazásával érdekes hatású ékszerek születnek.
Saját tervezésű ékszereim elkezdtem zsűriztetni a Képző-és Iparművészeti Lektorátusnál.

Boltomban találhatsz nem kifejezetten egyedi divatékszereket is, melyeket szintén én állítok össze.

Vásárlás esetén, a termékeimet ajánlott küldeményként postázom előre utalást követően! Utánvét nem küldök terméket!

Köszönöm, hogy meglátogattál!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: