Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nyers görögdinnye turmalin medál

Nyers görögdinnye turmalin medál leírása

késztermék, azonnal szállítható

Saját tervezésű egyedi kézműves alkotás.

A medál Tiffany technikával készült nyers turmalin és ólommentes, ezüsttartalmú ón felhasználásával. A díszítés szintén saját készítésű, nem tartalmaz gyári elemeket. A fémrészt óezüstre patináztam és lelakkoztam, hogy sokáig szép maradjon.

A medált 45 cm hosszú, nikkelmentes zárral ellátott szaténzsinórra akasztottam.

Mérete: 1,6 x 2,7 cm

Görögdinnye turmalin: (rózsaszín, zölddel körülvéve). A szívcsakra szuperaktiválója, összekapcsolja a magasabb rendű énnel, valamint táplálja a szeretetet, a gyengédséget és a barátságot. Türelmessé tesz, tapintatra és diplomatikusságra nevel. Csillapítja a depressziót és a félelmet, elősegíti a belső békét. A görögdinnye turmalin segít megérteni a helyzeteket, és a szándékos egyértelmű kifejezést. Jótékonyan hat az érzelmi zavarokra, és oldja a régi fájdalmakat. Előnyösen befolyásolja barátságot.
A gyógyításban: a görögdinnye turmalin elmozdít minden akadályt az útból, hogy a szervezetünk újra teljes egész legyen. Előmozdítja az idegek regenerációját, különösen paralízis és sclerosis multiplex esetében, és enyhíti a stresszt.

Nyers görögdinnye turmalin medál jellemzői

kézműves termék, készítette: Hopea
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
díszítés, foglalat

termékkód
3326124

feltöltve
2019. január 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nyers görögdinnye turmalin medál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 700 Ft

Nyers görögdinnye turmalin medál alkotója: Hopea

Hopea

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: