dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu
dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu
dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu
dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu
dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu
dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu
dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu dekoratív asztali lámpa - otthon & lakás - lámpa - asztali lámpa - Meska.hu
Neked készül kb. 7 munkanap alatt
22x10x10cm opál üveges elektromos éjjeli lámpa. Különböző színű rizspapírral díszítettem, majd ezt a gyönyörű narancssárga, pillangó mintás szalvétát ragasztottam rá. Könnyen tisztán tartható, igazán dekoratív dísze, használati tárgya lehet akár az éjjeli szekrénynek, akár a nappalinak. Különböző mintákkal, színekkel lehet még kombinálni. Igény szerint még egyedibbé tudom varázsolni. :)
Összetevők

rizspapír, lakkok, ragasztó, szalvéta


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 7 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

decoupage, transzfer és szalvétatechnika


Jellemző
otthon & lakás, lámpa, asztali lámpa, hangulat, pillangó

Színek

beige, mintás, narancssárga


Termékkód

3222599


Eladó

Ádám Valéria, 1238 Budapest, Rézöntő u. 23.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
3 400 Ft 3 400 Ft

Készítette

csinaldmesike

csinaldmesike

Mai és retró termékek decoupage technikával

5 (106)

csinaldmesike boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon köszönöm az elkészített terméket, igazi telitalálat. :-) Egyéni igényekhez igazítva kaptam meg, minden, a házirend elkészítésével kapcsolatos kérésemet a készítő maradéktalanul teljesítette. Csak ajánlani tudom. ”

babco81

Egyedi rendeléseket is vállal

csinaldmesike további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek