Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu
Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu
Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu
Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu
Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu
Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu
Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu Ambrózia medál - gyöngyhímzés - ékszer - nyaklánc - medálos nyaklánc - Meska.hu
Egy gyönyörű mintázatú, narancsos Szodalit ásvánnyal készült ez a gyöngyhímzett medál. Izzó rózsaarany (rosegold), királykék és púder rózsaszín kiegészítőket kapott. Csillogását (a gyöngyökön kívül) az ásványt körbeölelő strasszlánc adja. Rózsájával és színeivel igen romantikus, nőies darab. Láncként egy vastagabb, púderrózsaszín bőrt használtam, de kérésre másra is helyezhető. Méretei: medál hossza: 9 cm, szélessége: 8 cm Hátoldalára mogyoróbarna bőrt varrtam. Elegáns ékszerdobozkában küldöm a medált, így kíváló lehet ajándéknak is.
Összetevők

műgyanta rózsa, szodalit ásvány, japán gyöngyök, cseh gyöngyök, strasszlánc, swarovski kristálygyöny, medáltartó, bőr


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

ékszerkészítés, gyöngyfűzés, gyöngyhímzés


Jellemző
ékszer, nyaklánc, medálos nyaklánc, ásvány, szodalit, gyöngyhímzés, gyöngyhímzett, romantikus, gyöngy, rózsaarany

Színek

kék, réz, rózsaszín


Termékkód

3920203

FIZETÉS | SZÁLLÍTÁS | CSOMAGOLÁS
A megvásárolt ékszert az átutalás beérkezése után, ékszerdobozkában,
buborékos borítékban, ajánlottan feladva azonnal postázom.
A szállítási költség tartalmazza a csomagolás költségét is.
Az ékszerekre rendeltetésszerű használat esetén teljes garanciát vállalok.
Visszáru esetén a termék visszaküldésének költsége a vevőt terheli.
● Személyes átvétel Esztergomban ( ill.15.000 Ft érték feletti vásárlás esetén: Budapesten/ WestEnd City Center környékén ) lehetséges.
● MPL Postai küldemény házhoz szállítás, postán maradó
Rendelést követően, visszaigazoló üzenetben és e-mailben megtalálhatóak az utaláshoz szükséges adatok

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Esztergom)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
2 500 Ft 2 500 Ft
Postán maradó ( a vevő által kiválasztott postára megy)
1 900 Ft 1 900 Ft
Légpárnás borítékban,ékszerdoboz nélkül,ajánlottan,előre fiz
1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény utánvéttel
3 500 Ft 3 500 Ft

Készítette

Róla mondták

“Most vettem át a postán,CSODÁLATOS ÉKSZERT KAPTAM!!!Nekem ÖRÖK DARAB LESZ ÉS NAGYON SZIVESEN FOGOM HORDANI!KÜLÖNLEGES,EGYEDI!!!!Hálásan Köszönöm!!!!!!”

Evamamma

Egyedi rendeléseket is vállal

sugarfono további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek