Konzervatív romantika fülbevaló karneollal és acháttal

A fülbevalót nagyméretű hullámos karneol korongokból, fazettált karneol-tűzachát ásvány gyöngyökből és bronz köztesekből készítettem. ...

kézműves termék, készítette: fabianildi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fülbevaló alap, karneol, karneol-tűzachát, bronz szerelék
technika: ékszerkészítés, gyöngyfűzés, gyöngyhímzés

Konzervatív romantika fülbevaló karneollal és acháttal

Konzervatív romantika fülbevaló karneollal és acháttal leírása

A fülbevalót nagyméretű hullámos karneol korongokból, fazettált karneol-tűzachát ásvány gyöngyökből és bronz köztesekből készítettem.

Konzervatív és romantikus egyéneknek ajánlom, de természetesen bárki másnak, akinek megtetszik! :-)

A fülbevaló teljes hossza kb. 5,5 cm.

A fülbevalóhoz illő karkötő megtalálható a boltomban, amennyiben mindkettő ékszert egyben szeretnéd megvásárolni úgy adok árengedményt, erről kérlek belső üzenetben érdeklődj!

KARNEOL
Elsősorban a vérre hat, de gyomorpanaszok és bélproblémák kezelésére is alkalmas. Mivel a diétázóknak is segítségére van ezért a karneol rendkívül hatásos több más kővel együtt kombinálva fogyókúrás és lelki harmonizáló ékszer összetételében. Javítják a vérképet, oldják a vérrögöket és véraláfutásokat, segítenek elállítani a vérzéseket, gyorsítják a sebek gyógyulását. Gyomor - és bélproblémák esetén is hatásos. Használhatjuk anyagcsereproblémák esetében is.Javítják a szervezet ásványi - és tápanyagfelvételét.
Csakra : gyökércsakra
Csillagjegy : Kos, Rák, Ikrek, Oroszlán, Szűz, Vízöntő
Elem: tűz, levegő

ACHÁT
Csakra: szívcsakra, gyökércsakra, köldökcsakra, erőközpontcsakra, harmadik szem csakra.
Csillagjegy: Kos.
Segít a gyakori fejfájás ellen, de jó még láz, epilepszia, terméketlenség, bőrbetegségek, szembetegségek, gyenge látás, depresszió ellen is. Erősíti a tüdőt, gyomrot, májat és az agyat. Emésztésélénkítő hatása is van. Nyugalomra, biztonságra, lelki érettségre, emberismeretre, fantáziára ösztönöz. Jó még a gyomorra, belekre, belső szervekre, méhre. Megóv minket a rossz szellemektől és semlegesíti a mérgeket.
Segít a hirtelen harag ellen, vizsgadrukknál, tanulási nehézségeknél, támogatja az eszességet és a szakmai alkalmasságot.

Kérdés, kérés esetén kérlek írj!

AZ AKTUÁLIS AKCIÓKRÓL A BOLT FŐOLDALÁN OLVASHATSZ!!!

Konzervatív romantika fülbevaló karneollal és acháttal jellemzői

kézműves termék, készítette: fabianildi

termékkód
3548060

feltöltve
2019. október 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Konzervatív romantika fülbevaló karneollal és acháttal szállítása

A postán kívül személyes átvételre Törökbálinton és Budapest bizonyos részein (VI., XI., kerületek, 4-es, 6-os villamos bizonyos szakaszai, 4-es metró vonala) van lehetőség!

A termékeket mindig gondosan becsomagolva - pufi zacskóval kibélelve - postakész borítékban postázom. Kérlek vedd figyelembe, hogy csak ajánlva adok fel kiegészítőt, a későbbi problémák elkerülése végett.
Amennyiben a termékkel kapcsolatban bármi kifogás van, megpróbálok megoldást keresni rá, ez esetben kérlek minden esetben vedd fel velem a kapcsolatot!
Amennyiben két terméknél többet vásárolsz, úgy a mennyiség alapján a postaköltség költsége magasabb lehet a lentieknél megadottnál!

EGYÉB POSTÁZÁSI LEHETŐSÉGET IS VÁLASZTHATSZ (PL. FOXPOST, POSTÁN MARADÓ CSOMAG, STB.), ERRŐL KÉRLEK BELSŐ ÜZENETBEN EGYEZTESSÜNK!

Utánvételes vásárlásra jelenleg nincs lehetőség a boltomban!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 600 Ft
FOXPOST 800 Ft 1 000 Ft

Konzervatív romantika fülbevaló karneollal és acháttal alkotója: fabianildi

fabianildi Meska interjú az alkotóval »

Korábban rengeteget fűztem, amit egy időre - többnyire időhiány miatt - abba kellett hagynom. Nemrég újból felfrissítettem ilyen irányú tudásomat és elkezdtem alkotni. Mindig a végeredmény lebeg a szemem előtt! A fűzésen kívül sok mindenbe belekóstoltam, mint pl. a decoupage, zsugor-fóliázás, kötés, koszorúkészítés, stb.

Nagyon szeretem a színes és vidám dolgokat, legszívesebben fagyöngyökkel dolgozom.
Egy-egy szín vagy színösszeállítás a kedvünket és a napunkat is befolyásolja, jó irányba tereli.

A célom egyrészt az, hogy másoknak is mosolyt csaljak az arcára, ha rátekintenek a tarka-barka és színes kiegészítőkre!
Másrészt jól esik gyöngyörködni az elkészült alkotásokban és bezsebelni az elismeréseket, ha valami különlegeset sikerül alkotni! :-)

A legjobb érzés mégis az, hogy ha valakinek örömöt tudok szerezni az ékszereimmel!!!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: