Barna fehér csokibarna népmese madárkás mozaik tálca kávé és tea kínáló rácsossüti mintával

Nagyon kedves kínáló tálca - A magyar népmesék madárkája inspirálta hangulatát hozza, barna, bézs, fehér mázas kerámia mozaikkal és üve...

kézműves termék, készítette: Hamupupocska
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fa alap, mázas kerámia, üvegmozaik, mozaik
technika: famegmunkálás, mozaik

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Barna fehér csokibarna népmese madárkás mozaik tálca kávé és tea kínáló rácsossüti mintával

Barna fehér csokibarna népmese madárkás mozaik tálca kávé és tea kínáló rácsossüti mintával leírása

Nagyon kedves kínáló tálca - A magyar népmesék madárkája inspirálta hangulatát hozza, barna, bézs, fehér mázas kerámia mozaikkal és üvegmozaikokkal díszítve. A mozaik darabjait én magam vágtam, csiszoltam - felülete kellemes, és egyenletes, nincsenek kiálló karcos, szúró részei. Teljesen biztonságos, kellemes, vízálló és könnyen tisztítható. Jázminfehér fugával, világos bézs akrilfestékkel kezelt fa alappal, lakkal lezárva - fogantyujában a daloló madárka mintával.
Méret: : 29x19 cm, füle magassága 12 cm
### az ár csak a tálcára vonatkozik ###

Barna fehér csokibarna népmese madárkás mozaik tálca kávé és tea kínáló rácsossüti mintával jellemzői

kézműves termék, készítette: Hamupupocska

színek

típus
fizikai

termékkód
3732419

feltöltve
2020. május 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Barna fehér csokibarna népmese madárkás mozaik tálca kávé és tea kínáló rácsossüti mintával szállítása

A személyes átvétel jelenleg Gyömrőn lehetséges, egyeztetéssel.
Amennyiben ajándéknak vásárolnád, van rá lehetőség, hogy egyenesen a megajándékozott címére küldjem, egy ajándékkísérőn feltüntetve, hogy tőled van, a számlát meg e-mailben neked küldeném. :)
Ha bármi amit megrendeltél sürgős, kérlek jelezd üzenetben és mindent megteszek, hogy mielőbb szállításra kerüljön.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Ajánlott küldemény (borítékban) előre fizetéssel 500 g-ig 795 Ft 795 Ft
Postán maradó 2 kg-ig - előre fizetéssel 920 Ft 920 Ft
Postai csomag kiszállítással 2 kg-ig - előre fizetéssel 1 860 Ft 1 860 Ft
Postai csomag kiszállítással 2 kg fölött - előre fizetéssel 2 260 Ft 2 260 Ft

Barna fehér csokibarna népmese madárkás mozaik tálca kávé és tea kínáló rácsossüti mintával alkotója: Hamupupocska

Hamupupocska
Fülöp Márta vagyok.
Gyerekkorom óta rajzolok, alkotok, átszabok, felújítok mindent ami a kezem ügyébe akad. Közben elvégeztem pár iskolát, no meg a főiskolát, festettem, könyvet írtam, faragtam, fát munkáltam, bútort újítottam, fotóztam és természetesen burkoltam, mozaikoztam.
Édesapám által volt szerencsém megismerni a templomfestést-restaurálást, gondolom ezért is alakulhatott ki bennem a falak, ablakok, kapuk megmunkálása iránti nagy szeretetem. A kerámia, mozaik és üvegen kívül nagyon szívesen dolgozok a fával, kővel, bőrrel, minden organikus, természetes anyaggal is.
Munkáim olyan alkotások melyeket szeretet és a harmónia ihletett, és sokszor a kávéfüggőségem is :D Készítésüknél minden esetben a különlegességet, a legjobb minőséget, esztétikus megjelenést és jól használhatóságot tartom szem előtt.
2011-ben az országos Ötletmozaik magazin majdnem minden száma közölt egy cikket egy munkámmal. 2013-ban pedig az országos Nagy Barkács Bajnokságon az a megtiszteltetés ért, hogy a zsebes konyhai mozaik falam a Felújítás kategória győztese lett.
Minden darabom egyedi, érdekes és szeretettel készített darab, sok odaadással, lélekkel.
Kívánom, legalább annyi örömöt lelj majd a munkáimban, mint amennyi örömmel én készítem el azokat. :)
Személyes átvétel egyeztetett időpontokban Budapesten adott XIII. kerületi címen, illetve hasonló feltételekkel Gyömrőn lehetséges.

Köszönöm, hogy benéztél!
Keress máskor is. :)
Üdvözöllek,
Hamupupocska - Mozaikvilág

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: