Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Magyar népmesék selyemsál

Magyar népmesék selyemsál leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Magyar népmesék selyemsál

A képen látható selyemsál elkészítésének ötlete a Húgomtól származik, aki a magyar népmesék motívumait szerette volna alkalmazni az esküvője során. Így nem lehetett ez másként a koszorúslányoknál sem, esetükben a sálnál jelentek meg ezek a minták. A végeredmény nekem is nagyon tetszett, ezért gondoltam, készítek belőle még egyet. Lehet, hogy éppen számodra?

A sál mintáját ugyan a magyar népmesékben megjelenő motívumok ihlették, de a sálhoz felhasznált mintát saját kezűleg rajzoltam. Ezt a rajzot használva következett először a kontúrozás átlátszó kontúr festékkel, majd az egyes apró szirmok, levelek festése egyenként. Száradás után vasalóval fixáltam a színeket. Most egy dobozban áll és várja, hogy elpostázzam.

Anyaga 100% hernyóselyem (pongee 05), mérete 40*150 cm, szélei szegettek. Két vállon átvethető, a hát közepéig ér. Langyos vízben samponnal, kíméletesen mosható, nedves állapotában óvatosan vasalható. A sálat annak hangulatához illően csomagolva postázom, kezelési útmutatóval ellátva.

Személyes átvételre Budapesten van lehetőség.

Magyar népmesék selyemsál jellemzői

kézműves termék, készítette: LauAni
rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

termékkód
2823557

feltöltve
2019. január 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Magyar népmesék selyemsál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) csomagautomata 889 Ft 889 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) postán maradó/Pontra 1 400 Ft 1 400 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) házhoz kézbesítés 1 790 Ft 1 790 Ft

Magyar népmesék selyemsál alkotója: LauAni

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: