Ez a fenyőfából készült lovacska a svéd kultúrából ismert Dala ló. A lovat a minimál stílus jegyében egyszínűre festettem, méghozzá kör...

kézműves termék, készítette: Peony
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: fa, festék, wax
technika: famegmunkálás, festett tárgyak

Dala ló

Dala ló leírása

Ez a fenyőfából készült lovacska a svéd kultúrából ismert Dala ló. A lovat a minimál stílus jegyében egyszínűre festettem, méghozzá környezet és gyerekbarát festékkel. Majd a festéket környezet és gyerekbarát wax-al zártam le. A wax védi a festést és víztaszítóvá, tisztíthatóvá teszi a lovacskát.
A lovat dekorációs elemnek szánom, de gyermek kezébe is adható.

A színe: moss green

Méretei: magassága (a füle hegyéig) 8.7 cm
hossza 8.5 cm
szélessége 2 cm

Dala ló jellemzői

kézműves termék, készítette: Peony
anyag

színek

termékkód
3329117

feltöltve
2019. január 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Dala ló szállítása

Személyes átvételre nincs lehetőség. A csomagokat a bankkártyás fizetés esetén illetve az átutalás jóváírása után is egy munkanapon belül postázom. A szállítás buborékos borítékban, a vevő által választott módon történik.

Garancia: Ha bármilyen probléma adódna a megvásárolt ékszerrel, kiegészítővel, akkor azt kérem űzenetben jelezze.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Posta MPL csomagautomatás átvéte előre fizetéssel 889 Ft 889 Ft
Posta MPL házhozszállítással előre fizetéssel 1 740 Ft 1 740 Ft
Posta MPL netcsomag postán maradó és PostaPontra címzés 1 355 Ft 1 355 Ft

Dala ló alkotója: Peony

Peony
Fogarasi Teréznek hívnak és 2009 óta alkotok. Az évek során sok mindent készítettem a képeslapoktól az ékszerekig.
2018-tól viszont nagyrészt kötélbő készült kosarakat és egyébb dekorációs és használati tárgyakat varrok, készítek. Nagyon szeretem a letisztult skandináv és japán dizájnt onnan inspirálódok. Igyekszem környezettudatossan és lagom stílusban élni ezért termeszetes anyagokat használok a termékei elkészítéséhez. Az általam használt anyagok pamut, lenvászon és fa.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: