AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu
AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu
AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu
AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu
AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu
AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu
AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu AQUA  kobaltkék  üvegmedál,  nyaklánc üvegékszer  ezüst zsinóron -  - Meska.hu
Meleg nyári estékre ajánlom ezt a hűvös hangulatú kobaltkék cseppmintás üvegékszert. A medált fusing technikával, üvegolvasztással készitettem moretti üvegből, a csepp mintát zománcfestékkel festettem a felületére, majd ráégettem kemencében. A nyaklánc akasztója többsoros hengeres ezüstfelületű zsinór.(hatásában olyan, mint az ezüst kigyólánc. A fém szerelék, delfinkapocs nikkelmentes. Az üveg nedves ruhával tisztítható. Nyaklánc hossza: 50 cm Medál mérete: 5 * 3 cm
Összetevők

üveg, zsinór, delfinkapocs, nikkelmentes szerelék, ékszerzománc


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

ékszerkészítés, üvegművészet


Jellemző
üvegékszer, kobaltkék, egyedi, ajándék, ezüst, tenger, festett, egyéb, ajándék, királykék, karácsony, csepp

Színek

ezüst, fehér, kék


Termékkód

3531197

Kedves Vásárló!

A postaköltség magában foglalja a csomagolóanyagot és a postai díjat.
Rendelésre készülő termék esetén : a terméket akkor tudom elkészíteni, ha az ára+szállitási ktg. megérkezik a számlámra.

Személyes átvétel kizárólag Zalaegerszegen!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
830 Ft 1 270 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
920 Ft 1 460 Ft
MPL csomagautomatába
1 300 Ft 1 300 Ft

Készítette

SermonetaDesign

SermonetaDesign

"A kreativitás olyan drog, ami nélkül képtelen vagyok élni" Cecil B. DeMille

5 (187)

SermonetaDesign boltja  ›

Róla mondták

“Egyedi ékszer, amitől én is kicsit egyedibbnek érezhetem magam. Csak ajánlani tudom mindenkinek :-) ”

gorogz

SermonetaDesign további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek