A 34x22 cm nagyságú pasztell kép egy pávát ábrázol. A természetben jelen levő teremtmények pont attól különlegesek, hogy mentesek minde...

kézműves termék, készítette: szidor
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: papír, pasztell kréta
technika: festészet, fotó, grafika, rajz, illusztráció

Páva

Páva leírása

A 34x22 cm nagyságú pasztell kép egy pávát ábrázol.
A természetben jelen levő teremtmények pont attól különlegesek, hogy mentesek mindenféle külső behatástól - olyanok, amilyennek születtek, s épp ettől olyan szépek.
Ehhez egy gondolat, melyet a kép eszembe juttat:
"Ne a külső dísz legyen a ti ékességetek, ne a hajfonogatás, arany ékszerek felrakása vagy különféle ruhák felöltése, hanem a szív elrejtett embere a szelíd és csendes lélek el nem múló díszével: ez értékes az Isten előtt. "
/Péter első levele 3:3-4/

Páva jellemzői

kézműves termék, készítette: szidor
anyag/összetevő

termékkód
3532695

feltöltve
2019. szeptember 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Páva szállítása

A postaköltségek a vásárlót terhelik.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Páva alkotója: szidor

szidor
Kedves Látogatóm!
Hálás vagyok, hogy eme sorokat olvasod, és ellátogattál ide. Nézd meg képeimet, hátha tudnak új ötletekkel, gondolatokkal ellátni - s ha ez teljesült, el is értem célomat :-)

Már régóta foglalkozok grafikák, (különböző technikájú) festmények készítésével. Számomra ez a kommunikáció egyik módját jelenti, hiszen a képeken nem csak az adott pillanatot örökítem meg, hanem az éppen bennem rejlő érzéseket, gondolatokat is.

A képeim témái főképpen a teremtett világ csodáiból kerülnek ki, hisz a legkisebb élőlénytől a legnagyobbik mind Isten kézjegyét horzozzák magukon, és keresztyénként engem ez folyamatosan ámulatba tud ejteni :-)
Sőt, ahogyan a Bibliában olvashatjuk:
"Ami ugyanis nem látható belőle: az Ő örök hatalma és istensége, az a világ teremtésétől fogva alkotásainak értelmes vizsgálata révén meglátható. "
/Rómaiakhoz írt levél 1:20/

A biológia mellett a képeimen (sok egyéb mellett) nyomokban fölfedezhető a matematika és a fizika ihletése is, melyek ugyancsak közel állnak szívemhez, hiszen ezen területek is rengeteg kincset rejtenek magukban.
Sokkal gazdagabb a körülöttünk levő világ, mint azt elsőre gondolnánk!

Bízván abban, hogy képeim örömet tudnak szerezni,
szeretettel:
Szidor

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek