Szürke vadász kavicsos mozaik tálca, kínáló

Férfi társainknak is kedveskedő kínáló tálca - kékes halványszürke mázas kavicsszerű mázas kerámia mozaikkal díszítve. szürke fugával,...

kézműves termék, készítette: Hamupupocska
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: mozaik, kavicsmozaik, akrilfesték, lakk, fa tálca alap
technika: famegmunkálás, mozaik

Szürke vadász kavicsos mozaik tálca, kínáló

Szürke vadász kavicsos mozaik tálca, kínáló leírása

Férfi társainknak is kedveskedő kínáló tálca - kékes halványszürke mázas kavicsszerű mázas kerámia mozaikkal díszítve. szürke fugával, bézs akril festékkel kezelt fa alappal, lakkal lezárva - fogantyujában egy fa tövében álló szarvas mintával.
Méret: : 29x19 cm, füle magassága 12 cm
### az ár csak a termékre vonatkozik, a kellékek az arányok megsaccolására szolgálnak ###

Szürke vadász kavicsos mozaik tálca, kínáló jellemzői

kézműves termék, készítette: Hamupupocska

saját alapanyag
fafaragás

színek

termékkód
3428370

feltöltve
2019. május 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szürke vadász kavicsos mozaik tálca, kínáló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 790 Ft 1 790 Ft

Szürke vadász kavicsos mozaik tálca, kínáló alkotója: Hamupupocska

Hamupupocska
Fülöp Márta vagyok.
Gyerekkorom óta rajzolok, alkotok, átszabok, felújítok mindent ami a kezem ügyébe akad. Közben elvégeztem pár iskolát, no meg a főiskolát, festettem, könyvet írtam, faragtam, fát munkáltam, bútort újítottam, fotóztam és természetesen burkoltam, mozaikoztam.
Édesapám által volt szerencsém megismerni a templomfestést-restaurálást, gondolom ezért is alakulhatott ki bennem a falak, ablakok, kapuk megmunkálása iránti nagy szeretetem. A kerámia, mozaik és üvegen kívül nagyon szívesen dolgozok a fával, kővel, bőrrel, minden organikus, természetes anyaggal is.
Munkáim olyan alkotások melyeket szeretet és a harmónia ihletett, és sokszor a kávéfüggőségem is :D Készítésüknél minden esetben a különlegességet, a legjobb minőséget, esztétikus megjelenést és jól használhatóságot tartom szem előtt.
2011-ben az országos Ötletmozaik magazin majdnem minden száma közölt egy cikket egy munkámmal. 2013-ban pedig az országos Nagy Barkács Bajnokságon az a megtiszteltetés ért, hogy a zsebes konyhai mozaik falam a Felújítás kategória győztese lett.
Minden darabom egyedi, érdekes és szeretettel készített darab, sok odaadással, lélekkel.
Kívánom, legalább annyi örömöt lelj majd a munkáimban, mint amennyi örömmel én készítem el azokat. :)
Személyes átvétel egyeztetett időpontokban Budapesten adott XIII. kerületi címen, illetve hasonló feltételekkel Gyömrőn lehetséges.

Köszönöm, hogy benéztél!
Keress máskor is. :)
Üdvözöllek,
Hamupupocska - Mozaikvilág

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: