"Barátnők" - egyedi, kézműves scrapbook album lánybúcsúra

Egy kedves vásárlóm lánybúcsújára készítettem ezt az albumot. csajos témát kért, ezért választottam a divatot, a vintage ladies stílus ...

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: falemez, karton, scrap papír, csipke, selyem, fém, mágnes, műanyag
technika: papírművészet

"Barátnők" - egyedi, kézműves scrapbook album lánybúcsúra

"Barátnők" - egyedi, kézműves scrapbook album lánybúcsúra leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Egy kedves vásárlóm lánybúcsújára készítettem ezt az albumot. csajos témát kért, ezért választottam a divatot, a vintage ladies stílus pedig a régi, de örök barátságot szimbolizálja.

Idézetekkel, magyar feliratokkal tettem még személyesebbé az albumot. Teljes mértékben kézzel készült, 6 interaktív oldala van. A fotóalbumban a képek mellett üzeneteket is elhelyezhetsz, élményeket, szép pillanatokat örökíthetsz meg képi- és írásos formában is.

Gyönyörű díszítő elemeket használtam az album készítése során.

Szívesen elkészítem neked is az albumot, akár más alkalomra is.

Mérete.

22 cm x 22 cm x 8 cm

"Barátnők" - egyedi, kézműves scrapbook album lánybúcsúra jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

termékkód
3331398

feltöltve
2019. január 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Barátnők" - egyedi, kézműves scrapbook album lánybúcsúra szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

"Barátnők" - egyedi, kézműves scrapbook album lánybúcsúra alkotója: Jbgifts

Jbgifts
Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek. Minden terméket az elejétől a végéig magam készítek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: