Fekete-bordó, gyöngyös tűzzománc fülbevaló

Tűzzománc ékszereim aprólékos munkával és nagy szeretettel készültek. Erre a csepp alakú, metszett gyöngyökkel díszített fülbevalóra ...

iparművész termék, készítette: fehercsaba
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: tűzzománc, réz, gyöngy
technika: fémmegmunkálás, ötvös

Fekete-bordó, gyöngyös tűzzománc fülbevaló

Fekete-bordó, gyöngyös tűzzománc fülbevaló leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Tűzzománc ékszereim aprólékos munkával és nagy szeretettel készültek.

Erre a csepp alakú, metszett gyöngyökkel díszített fülbevalóra garantáltan minden tekintet odaszegeződik majd. :)
A zománcozott rész magassága kb. 3 cm, szélessége 2,3 cm.

Fekete-bordó, gyöngyös tűzzománc fülbevaló jellemzői

iparművész termék, készítette: fehercsaba

színek

termékkód
3228400

feltöltve
2019. január 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fekete-bordó, gyöngyös tűzzománc fülbevaló szállítása

Szállítási feltételek:

A csomagokat elsőbbségi, ajánlott küldeményként adom fel. Elsőbbségi, mert a köv. munkanapra megérkezik. Ajánlott, hogy ha mégsem tenné ezt, utánanézhessünk a "Ragszám" alapján.

Garanciális feltételek:

Az ékszereimet a vásárlást követően is egy kicsit sajátomnak tekintem, tehát ha elromlik, vagy csak nem ilyenre számítottál, akkor jelezd!
Keresünk megoldást: javítás vagy csere.

A MAGAS postai költségek miatt utánvéttel még külön kérésre sem postázok!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Fekete-bordó, gyöngyös tűzzománc fülbevaló alkotója: fehercsaba

fehercsaba Meska interjú az alkotóval »

Szerintem leginkább élményt, meg jó érzéseket szeretnénk adni annak, akit megajándékozunk. Arra vágyunk, hogy örüljön, nevessen, kiáltson fel meglepetésében, és esetleg kicsit könnyezzen is...
Szóval azt szeretnénk, ha lelke, üzenete lenne annak, amit adunk...
A tárgyak, amik a kezem alól kikerülnek, a legtöbbször valami apróságból, valami teljesen másból születnek meg.
A leggyakrabban csak megjelenik a vágy: kellene valamit sütni a kertben, együtt... Hívjunk lehetőleg jó sok embert... Diszkosz,, BBQ, tűzkosár a hangulathoz, meg talán még egy kemence... Jöhetnek!
A villa nyele a műhelyasztalon olyan, mint egy szoknyácska: lehetne belőle valami kis lény: egy angyal talán...?
A régi kanalak... Nekem mosolyt csalnak az arcomra, mert beleképzelem, hogy mi mindent megéltek, de hogyan érhetném el másoknál is, hogy meghatódjanak, vagy kacagjanak a tőlük? Ha rájuk írnék valamit esetleg, vagy belekalapálnék mondjuk egy sárkányt eregető kisgyereket...?
A tárgyak aztán körülöttem elkezdenek átalakulni, életre kelnek, rátekerednek az ember ujjára, karjára, megjelennek a kertjében, a konyhájában... Egyszerre már ott vannak mindenütt: a pendrive- k átváltoznak mozdonnyá meg autóvá, a villák karkötőkké, a vaslemezek sütődiszkosszá, a rézhuzalok gyűrűkké, az üvegpor tűzzománccá...
Végül, ha már jó sok dolog fordult ki önmagából és nyert új életet, akkor elégedetten hátradőlök: erről van szó! Valami ilyet akartam... Mára rendben van a világ!
Holnap pedig innen folytatom...
Kedves látogatóm!
A boltomban kapható tárgyak így születnek, ezért születnek...Sokfélék. Azonban mind ezért vannak: az élményért, a mosolyért, az örömkönnyért...
Vidd őket bátran! Azokhoz, akiket nagyon szeretsz...

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: