Éjjeli varázs tündéres, manós, pitypangos egyedi, kézzel festett természetes selyem sál

45x180 cm egyedi kézzel festett 100% természetes selyemsál. Magam tervezte, rajzolta, igazi tündérmese a kék, zöld, lila árnyalataiban....

képzőművész termék, készítette: Tercsill
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: 100% selyem, selyemfesték, selyemkontúr
technika: selyemfestés

Éjjeli varázs tündéres, manós, pitypangos egyedi, kézzel festett természetes selyem sál

Éjjeli varázs tündéres, manós, pitypangos egyedi, kézzel festett természetes selyem sál leírása

45x180 cm egyedi kézzel festett 100% természetes selyemsál.
Magam tervezte, rajzolta, igazi tündérmese a kék, zöld, lila árnyalataiban. Az éjszaka színeiben megcsillanó pitypangokkal, apró fényekkel, csodalényekkel varázsol el ez a nagy méretű selyem sál.
Kéz-meleg vízben samponnal, vagy gyapjú-mosószerrel tisztítható, nedvesen vasalható, a selyemhez előírt alacsony hőmérsékleten. Színtartó.
A kendőt utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm, így a vásárlás 2-3 nap alatt kézzel fogható.

Éjjeli varázs tündéres, manós, pitypangos egyedi, kézzel festett természetes selyem sál jellemzői

képzőművész termék, készítette: Tercsill

technika

színek

termékkód
3334087

feltöltve
2019. február 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Éjjeli varázs tündéres, manós, pitypangos egyedi, kézzel festett természetes selyem sál szállítása

A terméket utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm, így a vásárlás 2-3 nap alatt kézzel fogható.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Éjjeli varázs tündéres, manós, pitypangos egyedi, kézzel festett természetes selyem sál alkotója: Tercsill

Tercsill
Vassné Ill Teréz vagyok. Életem szerves, nélkülözhetetlen része az alkotás. Különböző technikákat próbáltam, többnyire papíron, de valami mindig hiányzott, amíg rá nem találtam a selyemfestésre. A bennem élő, születő képek, mesék ezen anyagon öltenek igazi alakot.
Több éve tanulom, tapasztalom és élvezem az együtt-alkotást. Együtt alkotunk, hiszen elképzeléseimhez, ötleteimhez a selyem hozzáadja saját egyéniségét, kiegészítve, elvarázsolva azokat.
A festés öröm, varázslat, feloldódás. Ezt szeretném megosztani másokkal is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: