Ezt a képet, a saját könyvbéli karakterem ihlette, akit így képzeltem el. Aki annyira szép tündérférfi, hogy szinte már egy nő is irigy...

kézműves termék, készítette: HaromLotti
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: grafit, toll, kréta, vízfesték, tempera
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, festészet

Tristen

Tristen leírása

Ezt a képet, a saját könyvbéli karakterem ihlette, akit így képzeltem el. Aki annyira szép tündérférfi, hogy szinte már egy nő is irigykedhetne arca tökéletes vonásaira és lélegzetellátó hajára. Ő Tristen, akit grafittal, szénnel, vízfestéssel, krétával és toll segítségével sikerült megalkotnom.
A kész képet egy 20x30cm-as ezüstszínű, üvegezett képkeretbe helyeztem. Ami falra is akasztható, de asztalra, polcra is állítható. Jobb felső sarkában pedig a monogramom látható(NAK).

Tristen jellemzői

kézműves termék, készítette: HaromLotti

termékkód
3334726

feltöltve
2019. február 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tristen szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Tristen alkotója: HaromLotti

HaromLotti
A HaromLotti, mint a nevében is jelzi, három lány közös boltja. Három stílusban és három különböző látásmódban készítjük tárgyainkat, egyedileg megálmodva. Az általunk leginkább kedvelt technikák széles palettáján mozgunk. Horgolunk, gyöngyöt fűzünk, rajzolunk, festünk... Mindig valami újat találunk ki! Nagy szeretettel és odafigyeléssel készítünk minden egyes darabot, arra törekedve, hogy a lehető legkülönlegesebbet alkossuk.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: