Karácsonyi ajándékötlet kutyatulajdonosoknak - Emlékmegőrző - napló a leghűségesebb barátról

A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál. (Josh Billings) Kutyatulajdonosoknak (barátnődnek, gyermekednek)...

kézműves termék, készítette: Milevi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: karton, szalag, lemezkarton, fém spirál, ragasztó, bélyegző, tinta
technika: papírművészet

Karácsonyi ajándékötlet kutyatulajdonosoknak - Emlékmegőrző - napló a leghűségesebb barátról

Karácsonyi ajándékötlet kutyatulajdonosoknak - Emlékmegőrző - napló a leghűségesebb barátról leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.
(Josh Billings)

Kutyatulajdonosoknak (barátnődnek, gyermekednek) adhatod ajándékba az albumot, melynek belső lapjait a 2. képen látható bélyegzőmintákkal díszíthetem.

Kutyákról szóló idézetek, gondolatok, történetek, élmények kerülhetnek az albumba, a legszebb pillanatokat megörökítő fényképekkel kiegészítve.

Mérete: 10x10 cm. (összesen 15 lap/30 oldal)

A feltüntetett ár az 1.képen lévő termékre vonatkozik.

2-4. képen további ajándékötletet láthatsz.

Méreténél fogva bárhova magaddal viheted a táskádban.

Termékeimet egyéni és céges megrendelésre egyaránt számlával értékesítem.

Személyes átvételre Ajkán van lehetőség.

Karácsonyi ajándékötlet kutyatulajdonosoknak - Emlékmegőrző - napló a leghűségesebb barátról jellemzői

kézműves termék, készítette: Milevi

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3573988

feltöltve
2019. november 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi ajándékötlet kutyatulajdonosoknak - Emlékmegőrző - napló a leghűségesebb barátról szállítása

A postai díjak tájékoztató jellegűek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 1 405 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 1 640 Ft

Karácsonyi ajándékötlet kutyatulajdonosoknak - Emlékmegőrző - napló a leghűségesebb barátról alkotója: Milevi

Milevi
Az vagyok, aki bárki más is lehet, ha hallgat a szívére. Olyan ember vagyok, ......
aki derűsen és lelkesen viszonyul mindenhez, amit csinál. (Paulo Coelho)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: