Mosható egészségügyi betét szett- 4db kicsi +1 AJÁNDÉK, tarka mintás/ fekete

A bolti tisztasági és egészségügyi betétekkel "gondjaid" vannak? Nekem is. Illetve csak voltak! Én találtam magamnak egy remek megoldás...

kézműves termék, készítette: ritakreativ
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamutvászon, pamutfrottír, pul, pamutjersey
technika: varrás

Mosható egészségügyi betét szett- 4db kicsi +1 AJÁNDÉK, tarka mintás/ fekete

Mosható egészségügyi betét szett- 4db kicsi +1 AJÁNDÉK, tarka mintás/ fekete leírása

A bolti tisztasági és egészségügyi betétekkel "gondjaid" vannak? Nekem is. Illetve csak voltak! Én találtam magamnak egy remek megoldást, amit neked is szívből ajánlok!
Használj mosható egészségügyi betétet!

A forma és méret megalkotását, saját jó fél éves termékteszt előzte meg. A második gyermekem születése után valami oknál fogva nem bírtam használni a bolti tisztasági és egészségügyi betéteket. Hajlamosabb lettem fertőzések elkapására is. Kellemetlen tüneteket tapasztaltam magamon( kiütés, viszketés,görcsök).....Ekkor találtam rá a mosható betétre. Először képeket külföldi oldalakon láttam és varrtam magamnak pár betétet. Addig a létezéséről sem tudtam....Persze rengeteg forma, méret volt tesztelve, mire megalkottam az igaziakat.

Környezetbarát megoldás is, hisz általa nem keletkezik felesleges szemét a háztartásban!
Tisztítása is egyszerű, saját mosószer receptemet szívesen megosztom veled!

Saját tapasztalatom az évek során a vérzés mennyiségének csökkenése ( harmada) és a menzesz hosszának lerövidülése ( 7-8 nap helyett most 4 nap!).

A szett tartalma:
5 db kicsi betét:
22 cm hosszú, 19 cm széles. Összepatentolva 7,5cm széles. 2réteg nedvszívóval (pamutfrottír) + PUL nedvességzáróval.

1390 ft/ db

Betét felépítése: pamutvászon,2 réteg pamutfrottír,PUL, pamut jersey

A betétek mindkét oldala puha, kényelmes és bőrbarát pamut. Az anyagok avatottak, mosógépben 40-max. 60 fokon moshatóak. Szárítógépbe nem ajánlott tenni, a Pul es műanyag patent miatt. Vasalni sem szabad.

A betétek varrott fele hordható. A cimkém van a betétek alján, ami a fehérnemű fele lesz. Bősége állítható, a dupla patent segítségével.

Részletes kezelési leírást adok!

Mosható egészségügyi betét szett- 4db kicsi +1 AJÁNDÉK, tarka mintás/ fekete jellemzői

kézműves termék, készítette: ritakreativ

technika

termékkód
3336908

feltöltve
2019. február 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mosható egészségügyi betét szett- 4db kicsi +1 AJÁNDÉK, tarka mintás/ fekete szállítása

100% pénzvisszafizetési garancia! A megvásárolt termékeket 3 munkanapon belül elküldöm. Ha nem tetszik amit kaptál, küldd vissza nekem 14 napon belül, és visszafizetem a termék árát. A szállítási költségeket mindig a vásárló fizeti! Egyéb kérdésekben is szívesen állok rendelkezésre, üzenetedre igyekszem 24 órán belül válaszolni.

Bővebb infó:
https://www.meska.hu/static/elallasifeltetelek

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 730 Ft 730 Ft
Személyes átvétel Sopronban és Harkán 0 Ft 0 Ft

Mosható egészségügyi betét szett- 4db kicsi +1 AJÁNDÉK, tarka mintás/ fekete alkotója: ritakreativ

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: