Koszorús nemez pille lány bárhová fellógatható dekoráció

Derűfogó nemez tündér.Saját kezűleg peddignádból készítettem a koszorút, melyen hintázik, pasztell színű ruhát álmodtam ennek a hintázó...

kézműves termék, készítette: Kezmuvesjosagok
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: merínói fésült gyapjú, peddignád, drót, gyöngy, szalag
technika: fonás (csuhé, gyékény, stb.), nemezelés

Koszorús nemez pille lány bárhová fellógatható dekoráció

Koszorús nemez pille lány bárhová fellógatható dekoráció leírása

Derűfogó nemez tündér.Saját kezűleg peddignádból készítettem a koszorút, melyen hintázik, pasztell színű ruhát álmodtam ennek a hintázó merínói fésült gyapjúból készült nemez pille lánynak, melyet szintén saját kezűleg készítettem.Ruháját apró gyöngyök díszítik, melyet egyenként ragasztottam fel rá.Világos szőke haja igazán kiemeli bájosságát, apró balerina cipőt nemezeltem lábára.A koszorút színben harmonizáló szalaggal és gyapjú virágokkal díszítettem.
A koszorú átmérője:15 cm
Akasztó mérete kb:12cm
Személyes átvétel vagy Fox Post :-)

Koszorús nemez pille lány bárhová fellógatható dekoráció jellemzői

kézműves termék, készítette: Kezmuvesjosagok

termékkód
3642353

feltöltve
2020. január 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Koszorús nemez pille lány bárhová fellógatható dekoráció szállítása

Személyesen átvehető a megvásárolt termék előre egyeztetett időpontban Budapesten a Keleti Pályaudvarnál, illetve a II. kerület Mechwart Ligetnél.Postázni csak előre utalás esetén áll módunkban.Fontos!A legoptimálisabb postai díjszabást keressük ki Önnek a Postadíj kalkulátor segítségével, így mielőtt megvásárolná termékünket célszerű üzenetben érdeklődni mennyi lenne az Ön által kiválasztott postai mód alapján a termék posta költsége.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 450 Ft 1 650 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 750 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 1 500 Ft

Koszorús nemez pille lány bárhová fellógatható dekoráció alkotója: Kezmuvesjosagok

Kezmuvesjosagok
Sok szeretettel köszöntünk oldalunkon!
A többes szám nem véletlen, hiszen én csak a pénzügyekért vagyok felelős, illetve apróbb barkácsolásokban segítek és az alapanyagok beszerzésében veszem ki a részem.Feleségem egy személyben az alkotó:Szilágyiné Évi át is adom neki a szót:
Köszöntelek látogató:-) Sok technikát elsajátítottam az évek folyamán így elég széles a termék skálánk, az álomfogókon át a nemez tündérekig az apró figyelmességektől a nagyobb ajándékokig minden megtalálható termékeink között.Fontos számomra, hogy csak minőségi alapanyagokkal dolgozzak, és amikor alkotok minden energiámat és összpontosításomat az adott munkámra fordítsam.Bármilyen kérdéssel kéréssel keressetek bizalommal. Kellemes nézelődést kívánunk:Szilágyi Zoltán/Szilágyiné Évi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek