Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Állatmintás, egyedi női táska, pénztartóval

Állatmintás, egyedi női táska, pénztartóval leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egyedi női válltáska, zöld, vízlepergetős anyagből, eredeti mintájára steppelve.
Belül Afrikai állatmintás pamut vászon bélés.
Felül gombolás pánttal záródik elefánt gombbal.
Kívül 1 db cipzára oldalzseb, oldalt 4 db nyitott zseb.
A bélésen belül 2 osztott rekeszes nagy zseb, tárolásra.
Hosszú vállpántokkal
A táska vastagságát, belevarrott friz erősíti.
Mérete : 27 x 35 cm
Vállpántok : 65 cm hosszúak.
Hozzá azonos színű, többzsebes pénz vagy irattároló.
kívül 2 zsebbel, felül cipzárral
Mérete . 10 x 17 cm

Állatmintás, egyedi női táska, pénztartóval jellemzői

kézműves termék, készítette: kockarongy60
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3234549

feltöltve
2019. február 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Állatmintás, egyedi női táska, pénztartóval szállítása

Szállítás: előre utalás után csomagküldés, vagy ajánlott levélcsomag, a mindenkori postai díjtételek alapján.
Utánvétes küldeményt nem küldök.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 950 Ft 1 390 Ft

Állatmintás, egyedi női táska, pénztartóval alkotója: kockarongy60

kockarongy60 Puskásné Irénke mama vagyok, Vácon élek a családommal.Egész életem a szakmában töltöttem, divattervezőként és készítőként egyaránt.Évek óta kacérkodom a patchwork azon belül is a táska varrás rejtelmeivel.A divattal szorosan egymás melletti terület, de mégis szakmailag más, így ezt meg kellett tanulni, jobban mondva még most is gyűjtöm a tapasztalatokat, információkat a profi patchwork varróktól.
Először csak a családnak unokáknak készítettem, apróságokat, neszeszert, táskát, játékokat, de most már biztosabb kézzel készítem a kedvenc darabokat , amivel másoknak is szeretnék örömet okozni.Szeretem az Afrika ihlette textileket, így nagy részben ez munkáimon is érvényesül.Másik kedvenc területem az ujra hasznosítás,,, farmer nadrágokból készítek egyedi táskákat, új textilek bevonásával.
Áraimat próbálom a legalacsonyabb kategóriában tartani, hogy a kevesebb pénzű lányok , asszonyok is hozzá jussanak a termékeimhez.
Rugalmasan dolgozom, és bárkinek saját egyedi igénye támad, szívesen megvalósítom.
Táskáim, termékeim nagy részt egyedi darabok, színben, mintában vagy méretben nincs két egyforma darab.Ezért is ajánlom munkáim a különleges, egyedi darabok kedvelőinek, mert az általam készített termék biztos, hogy nem jön szemben az utcán így tulajdonosának egyedi darabja marad..

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek