A farmer neszesszerek díszítését ,a farmerokról lebontott bőr címkékkel oldottam meg Méret kb 18×11cm ez váltózó a címkék nagyságától f...

kézműves termék, készítette: Erzsok51
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamut, cipzár, címke
technika: varrás, patchwork, foltvarrás

Farmer neszesszer

Farmer neszesszer leírása

A farmer neszesszerek díszítését ,a farmerokról lebontott bőr címkékkel oldottam meg
Méret kb 18×11cm ez váltózó a címkék nagyságától függ (kérésre pontosan mérek)

A jobb tartás érdekében , a neszesszerekben vékonyabb táskamerevítőt teszek, és a 3 réteg anyagot szabad gépi tűzéssel rögzítem.

Farmer neszesszer jellemzői

kézműves termék, készítette: Erzsok51

jellemző

színek

termékkód
3338837

feltöltve
2019. február 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Farmer neszesszer szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 1 000 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 380 Ft 1 380 Ft

Farmer neszesszer alkotója: Erzsok51

Erzsok51
Egy pár szó magamról, Takácsné Ruda Erzsébetnek hívnak ,és Komlón élek és dolgozom. Az .hogy dolgozom, nem a legjobb kifejezés, ez inkább hobbi , játék, szórakozás a textillel.
48 éve vagyok a szakmába,de csak 4 éve .nyugdíjazásom után kezdtem el kézműves termékek varrásával foglalkozni. Ami most foglalkoztat a farmer újrahasznosítás, és a foltvarrás .Azon belül is a szabad gépi tűzések, amelyeket nem csak a Patchwork technikával készült termékeimnél használok, hanem a FARMER ÚJRAHASZNOSÍTOTT termékeknél is. Nem tartom magam foltvarrónak ,csak egy kézművesnek, aki a megtanult PATCHWORK technikával készült blokkokat használom a termékeimnél, hogy azok szebbek egyedibbek lehessenek..

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: