Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fényképes medál nyaklánccal

lyndhaa szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 05. 29-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Fényképes medál nyaklánccal leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Egyedi fényképes nyaklánc, hogy szeretted mindig veled legyen, kérhető fényképpel és felirattal is. A fénykép mérete 25mm. A képet lehet kérni színes, fekete-fehér és szépia kivitelben is. A lánc ezüst színű delfin kapcsolóval, hossza: 43,5cm. A te elképzelésed alapján készítem kézzel és szívvel.

Fényképes medál nyaklánccal jellemzői

kézműves termék, készítette: lyndhaa
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
3183349

feltöltve
2019. február 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fényképes medál nyaklánccal szállítása

Garancia A termékekre 6 hónap garanciát vállalok. A garancia a kézhezvételtől számítódik, amennyiben ez idő alatt a termék megkopik, elszakad, meglazul stb., kérlek írásban vedd fel velem a kapcsolatot. Számomra fontos vásárlóim elégedettsége, így a garanciális megkereséseket kiemelten kezelem: küldd vissza a vásárolt ékszert, térítésmentesen megjavítom, vagy kicserélem, amennyiben erre lehetőség van. Ha nem javítható vagy cserélhető, kérheted az árcsökkentést vagy a vételár megtérítését. A termék visszaküldésének költsége téged terhel. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használatból eredő károkra!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 550 Ft

Fényképes medál nyaklánccal alkotója: lyndhaa

Üdvözlök mindenkit!
Dián-Kiss Rozalinda vagyok, két gyönyörű kislány édesanyja és jelenleg várjuk a harmadik csodánkat. Mindig is imádtam az ékszereket és a fényképes dolgokat. Először csak magam és családom számára készítettem őket, később a szűk környezetemben árultam a termékeimet, majd azt vettem észre, hogy már olyan emberek is vásárolnak tőlem akit nem is ismerek. 2018. januárjában így egyéni vállalkozó lettem. Először főleg üveglencsés ékszereket készítettem, amelyekbe saját fényképet, feliratot lehetett kérni. Később rátaláltam az ásványgyöngyökre amelyekből rengeteg karkötőt készítek a mai napig is. Az ásványgyöngyök orvosi műszerrel bevizsgáltak.
Mindig is kutattam az új ékszerkészítési technikákat, így találtam rá Swarovski ékszerekre, amikbe egy kicsit bele is szerettem.
A Swarovski ékszerek minőségi alapanyagokból készülnek.
Ékszeralapnak az időtálló nemesacélt (antiallergén orvosi fém) választottam, mert nem kopik, nem fakul, nem rozsdásodik, nem veszti színét, nem hagy nyomot a ruhán, és ami a legfontosabb nem allergizál, kitűnő ezüst alternatíva.
A Swarovski kristályok eredeti Swarovski chaton, gyémánt formájú ?üvegkristályok?, melyeket különleges módon csiszolnak a nagyobb ragyogás, nagyobb fénytörő képesség érdekében. Az ékszerek készítéséhez a Swarovski cég által kifejezetten erre a célra kifejlesztett kétkomponensű ékszergyurmát használom, mely kerámia-expory ötvözet. Levegőn szárad, professzionális, magas minőségű, nagy értékű anyag, nagy tapadó képességgel rendelkezik.
Aki egy ilyen ékszernek a birtokában van, az biztos vagyok benne, hogy nem tud majd megállni egy darabnál.
Minden termékemet a legnagyobb szeretettel és odafigyeléssel készítem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: