A dolgozó nő pakolós, jól kihasználható táskaszettje:) Fő darabja egy extra nagy válltáska, amivelé bavásárolhatsz, de jól elférnek ben...

kézműves termék, készítette: afoltonkep
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: farmer, táskamerevítő, zippzár, heveder, pamutvászon, szivacsbélés
technika: hímzés, varrás

farmer táskaszett

farmer táskaszett leírása

A dolgozó nő pakolós, jól kihasználható táskaszettje:) Fő darabja egy extra nagy válltáska, amivelé bavásárolhatsz, de jól elférnek benne akár mappáid, könyveid is. A táska 36x10 cm széles, 42 cm magas, két külső farmer zsebe van, belül pedig 3 nyitott. Fülei 54 cm-ek. Varrtam hozzá egy nagyon praktikus uzsonnástáskát, amit szintén színes csíkos pamutextillel díszítettem. Ebben kényelmesen elviheted munkába a bedobozolt ebédedet, elfér benne az ivópalackod, egy kis nasi, vitaminok, evőeszköz. Elhelyezésükhöz varrtam bele 4 kisebb nyitott zsebet és kivül is van rajta egy farmerzseb. Merevítve van, így nagyon jól tudsz pakolni benne, nem kell félned az étel kiborulásától:) Mérete: 17x17x27 cm, fülek hossza 45 cm. És hogy a női dolgok ne vesszenek el a táskákban, készítettem egy neszit is, ami 22x15 cm-es, kivül egy farmerzsebbel,belül két nyitott zsebbel. Mindháromhoz farmert újrahasznosítottam (védjük környezetünket), bélésnek és díszítéshez színes csíkos pamutvásznat használtam. A tökéletes tartás érdekében az uzsonnás táska több rétegét steppeléssel erősítettem, ami díszítésnek sem rossz:). Szívesen küldök a táskák belsejéről is fotot, ha kéred:) Attól nem kell tartanod, hogy másnak is lesz úgyanilyen táskája, mert sosem varrok két teljesen egyformát:)

farmer táskaszett jellemzői

kézműves termék, készítette: afoltonkep

technika

színek

termékkód
3339182

feltöltve
2019. február 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

farmer táskaszett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

farmer táskaszett alkotója: afoltonkep

afoltonkep
Mindig vonzottak a szép textilek, a kézzel készített babák. Ezen oldalon szeretném bemutatni, hogy mit tanultam az elmúlt egy évben, milyen tárgyak készítését tudom vállalni. Igyekszek mindig új dolgokat kitalálni, remélem érdemes lesz mindig visszatérni és körülnézni nálam.
Ha saját elképzelésed van azt is szívesen megoldom. Fényképeidet speciális festékkel egy erre a célra kifejlesztett papírra nyomtatom, majd egy hőprés segítségével "átvasalom" textilre, bögrére, mágneslapra. Az így kapott kép mosható, vasalható.
Az így készített képekkel díszített díszpárna, levendulazsák, bögre mindig nagy örömet okozó ajándék:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek