Balerina Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Amélia

Boltomban mindent természetes eredetű, részben pedig újrahasznosított vagy organikus alapanyagokból készítek a környezetbarát és egyedi...

kézműves termék, készítette: poppydolls
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamut vászon, gyapjú filc, bio pamut töltőanyag, gyapjú töltőanyag, üveghomok, selyem szalag, pamut hímzőcérna, pamut vlies, puha tüll anyag
technika: újrahasznosított alapanyagból készült termékek, varrás

Balerina Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Amélia

Balerina Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Amélia leírása

Boltomban mindent természetes eredetű, részben pedig újrahasznosított vagy organikus alapanyagokból készítek a környezetbarát és egyedi minőségért. Szintetikus alapanyagokat egyáltalán nem használok. ( Lásd bővebben a felhasznált anyagok listáját.)

Amélia egy mosolygós balerina baba aki kedves barát lesz vagy vidám útitárs. Szoknyáját finom, puha tüll anyagbol készítettem. Balerina cipőcskéjét selyem szalaggal díszítettem.

A babáról:
>Amélia 36 cm magas.
>Gondos kézi munkával készített, kézzel hímzett részletekben gazdag.
>A baba végtagjait bio pamuttal töltöttem a jobb tartásért, a testét finom kártolt gyapjúval. A baba inkább "keményre" van tömve, nem kifejezetten puha.
>A baba haja 100% gyapjú filcből készült.
>Testébe üveghomokkal töltött kis vászon tasakot helyezek így a baba érzete sokkal valódibb, életszerűbb lesz.
>Nagyon tartós, pamut vliessel megerősítettem az egész testét, így formáját is jobban tartja.

TISZTÍTÁS: >Langyos vízzel és tisztítószerrel dörzsölve felületi folttisztítást javaslok.

Miért BIO? Olvass többet boltom profiloldalán az organikus, non-toxikus anyagok fontosságáról gyermekeink számára.

További kérdéseiddel fordulj hozzám bizalommal.

Balerina Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Amélia jellemzői

kézműves termék, készítette: poppydolls

színek

termékkód
3060824

feltöltve
2019. február 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Balerina Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Amélia szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Balerina Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Amélia alkotója: poppydolls

poppydolls
Wiesner Eszter vagyok, 4 éve foglalkozom kézműves játékok készítésével. 4 évig éltem Amerikában, ott születtek a gyerekeim is. Első boltomat ott nyitottam meg, és a megrendelőim igényeihez igazodva fejlesztettem ki organikus babakollekciómat. Az évek alatt felkutattam a legjobb anyaglelőhelyeket, és beszereztem a legszebb minőségű alapanyagokat. Idén tavasszal ezekkel megpakolva tértem haza Magyarországra. Mostantól innen küldöm szét a világba a babáimat, és azt szeretném, hogy itthon is minél több gyerekhez eljussanak a mérgező anyagoktól mentes, környezetbarát játékaim.
A tervezés során az alapanyagok kiválasztása mellett nagy hangsúlyt fektetek a dizájnra is. Véleményem szerint nagyon fontos, hogy az ipari tömegtermelés tárgyai helyett emberközelibb, kézműves minőséggel vegyük körbe gyermekeinket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: