Macska/cica álarc és farok farsangi, halloweeni jelmezhez több színben - KÉSZLETEN

Farsangra, halloweenre ajánlom ezt az iparművész férjem által tervezett macska (cica) álarcot és a hozzá tartozó cicafarkat. Három szín...

kézműves termék, készítette: banikomuhelye
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: filc, gumi, tömőanyag
technika: varrás

Termék ára: 4 950.- Ft

szállítási díj, feltételek

Szín

db
kosárba teszem
egyedi kérésem van

Macska/cica álarc és farok farsangi, halloweeni jelmezhez több színben - KÉSZLETEN

Termék ára: 4 950.- Ft

szállítási díj, feltételek

Szín

db
kosárba teszem
egyedi kérésem van

Macska/cica álarc és farok farsangi, halloweeni jelmezhez több színben - KÉSZLETEN leírása

Farsangra, halloweenre ajánlom ezt az iparművész férjem által tervezett macska (cica) álarcot és a hozzá tartozó cicafarkat.
Három színben kérhető: fekete, szürke, fehér.
A fülbetét színének változtatásával lehet lányos vagy fiús változatot is kérni.
Elsősorban 3-10 éves gyerekeknek ajánlom, de felnőttek is szeretettel vásárolják, könnyű hozzá öltözni, ha valaki nem akar komplett jelmezt a buliba.

Jelenleg fekete színűből van készletem, a többit rendelésre tudom elkészíteni, aminek 2 nap+postázás az átfutási ideje.

Felhasznált alapanyag: 40% gyapjú és 60% viszkóz összetételű filc, a farok antiallergén PES töltettel tömve.
Az álarc és a farok is gumis, könnyen felvehető.

Az álarc szélessége: kb. 20 cm, magassága: 13 cm. Hátul 3 cm széles gumi.
Farok hosszúsága: kb. 40 cm (de ugye kacskaringózik, így sokkal rövidebbnek tűnik) - a szintén 3 cm-es guminak köszönhetően könnyen felvehető. Hordható derékon vagy csípőn.

Ajánlom szeretettel további jelmez kiegészítőimet is!

Macska/cica álarc és farok farsangi, halloweeni jelmezhez több színben - KÉSZLETEN jellemzői

kézműves termék, készítette: banikomuhelye

technika

termékkód
3345169

feltöltve
2019. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Macska/cica álarc és farok farsangi, halloweeni jelmezhez több színben - KÉSZLETEN szállítása

Többféle szállítási mód közül választhatsz:
- személyes átvétel (Budapest, III.) ingyenes,de csak előreutalás után tudom ezt biztosítani neked
- MPL futárszolgálat (előre utalással vagy utánvéttel)
- MPL postán maradó (előre utalással vagy utánvéttel)

Termékeimre 30 napos öröm- és mosolygaranciát vállalok
Ha az általam készített termék mégsem csal széles mosolyt a megajándékozott gyermek/felnőtt arcára, akkor a vásárlástól számított 30 napon belül egyszerűen csak küldd vissza a terméket, és én minden kérdezősködés nélkül visszafizetem a teljes vételárat (ebben a vásárláskor kiszámlázott postaköltség is benne van). A termék visszaküldésének költsége azonban Téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 450 Ft 1 450 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 210 Ft 1 210 Ft
Személyes átvétel III. kerület (csak előre utalással) 0 Ft 0 Ft
Postán maradó (előre utalással) 995 Ft 995 Ft
Postán maradó (utánvéttel) 1 210 Ft 1 210 Ft

Macska/cica álarc és farok farsangi, halloweeni jelmezhez több színben - KÉSZLETEN alkotója: banikomuhelye

banikomuhelye
Bakonyi Anikó textiljáték-készítő vagyok, a baniko műhelyének megálmodója. Egyedi, stílusos textiljátékokat készítek színes, minőségi anyagokból.

Szeretek designer anyagokkal dolgozni, mert sokkal színesebbek, vidámabbak a hazai méteráru boltokban kapható társaiknál, ill. sokkal finomabb tapintásúk, jobb a forma- és színtartósságuk is.

2016 őszén, miután textiljáték-készítő lettem, alkottuk meg iparművész férjemmel közösen gombszemű plüssállataimat. Megtervezésüknél az volt a cél, hogy
- egy könnyen kézbe vehető,
- szerethető,
- ölelhető játék szülessen,
- amihez jó odabújni,
- kellemes érzés legyen megsimogatni, megtapogatni.

Plüssállatkáim megvásárlásával nemcsak egy új barátot, alvótársat kapsz, hanem a különböző struktúrájú anyagoknak köszönhetően egy olyan játékot, mellyel fejlesztik gyermeked taktilis (bőrrel való érintkezés) érzékelését. A különböző méretű gombok révén akár a kisebb-nagyobb relációt is gyakorolhatjátok. A vidám színek pedig elősegítik a színek beazonosítását, megnevezését.
3 év alatti gyerekeknek marokfiguráinkat ajánljuk, melyeknél a gombszemeket filcszemekre cseréltük, így abszolút biztonságosak számukra is.

Terveink szerint nem csak állatokat, hanem egyéb mesebeli lényeket - mint például unikornist, boszorkányt, manókat, tündéreket - is életre keltünk a jövőben, mert imádjuk a meséket és a játékokat.

Farsangi szezonban pedig szintén a férjem által készített álarcokat kínálunk.

Termékeinket bátran ajánljuk szülinapra, babalátogatóba vagy bármilyen más alkalomra! Nevesítve is rendelhetők, így igazán személyre szabható az ajándék.

Ezért hát játékra fel, mert játszani együtt jó!
Örömmel és mosollyal teli játékot kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: