Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Női vonalak türkiz kék üvegékszer szett

Női vonalak türkiz kék üvegékszer szett leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Ezt az egyedi, stílusos, modern vonalú üvegékszer szettet fusing ( olvasztásos ) technikával készítettem,
kék, áttetsző moretti rúd felhasználásával. A szett része a medál és a lógós fülbevaló.
A medál 3,3 cm-es négyzet. Három soros 43 cm selyemszálra és viaszolt szálra fűztem ( + 5 cm lánchosszabbító ).
Ha más méretet szeretnél, kérlek jelezd!
A lógós fülbevaló 2 cm négyzet formájú.
A szerelékek nikkelmentes, antiallergén anyagból készültek.

Női vonalak türkiz kék üvegékszer szett jellemzői

kézműves termék, készítette: Ildeko
rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

termékkód
2434053

feltöltve
2019. február 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Női vonalak türkiz kék üvegékszer szett szállítása

Minőségi munkára törekszem, ezért is szívesen vállalok garanciát termékeimre.
Kiderülhet, hogy a megrendelt termék élőben mégsem álmaid ékszere, ebben az esetben kicseréljük, neked csak a szállítási költséget kell állnod.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 550 Ft
Személyes átvétel Budapesten 0 Ft 0 Ft

Női vonalak türkiz kék üvegékszer szett alkotója: Ildeko

Ildeko Kedves Érdeklődő, köszönöm, hogy rám kattintottál!

Meska boltomban fusing ( olvasztásos ) technikával készült üvegékszereket találsz, de későbbiekben szeretnék ipar-, és képzőművészeti tárgyakat is bemutatni.

Amióta az eszemet tudom, rajzolok. Grafikát, majd festészetet és pedagógiát tanultam.
Szeretek alkotni, ez a folyamat örömmel tölt el, főként, ha a végeredmény másokat is boldogít. Izgalmas számomra az új technikák kipróbálása, azokban való elmélyülés.

Ékszereket először ékszergyurmából készítettem, majd az üveg tisztasága és szépsége fogott meg, 2015-ben ezért elvégeztem egy üvegékszer készítő tanfolyamot. Kedvelem ezt az anyagot, sok lehetőség van benne. Élvezem a kísérletezést a formákkal, színekkel. A fusing technika mellet a tiffany technika és ólomüvegezés is érdekel, ezeket is szeretném megismerni, megtanulni.

A divat, az ízlés, a hangulat, az évszakok folyton változásban vannak, miért ne követhetnénk ékszereinkkel.
Boltomban található üvegékszer szett, üvegmedál, üveggyűrű, üvegfülbevaló.

Igyekszem jó minőségű antiallergén, ródiumozott fémalkatrészeket beszerezni ékszereimhez.

Az ékszereket ízléses csomagolásban adom, melyben ajándéknak is továbbadható.

Szívesen válaszolok bármilyen kérdésre. Amennyiben különleges kérésed lenne, bátran írj megoldjuk!

Üdvözlettel: Heszler Ildikó

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek