Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Strasszos violinkulcsos nyaklánc

Strasszos violinkulcsos nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Fekete violinkulcs, strasszokkal díszített fehér alapon. A süthető gyurma egy 25 mm átmérőjű ezüst alaphoz van rögzítve. Az ezüst színű lánc hossza (kapoccsal együtt) kb. 45 cm.

Strasszos violinkulcsos nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: kovacsmuhely
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2757649

feltöltve
2019. február 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Strasszos violinkulcsos nyaklánc szállítása

A szállítás közben, és a szállítást követő egy hónapban történő károk javítását/pótlását vállalom!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 560 Ft 1 560 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Foxpost előre fizetéssel automatába 450 Ft 450 Ft
Foxpost előre fizetéssel házhoz 790 Ft 790 Ft

Strasszos violinkulcsos nyaklánc alkotója: kovacsmuhely

kovacsmuhely Üdvözöllek!
A nevem Kovács Nóra és a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának fagott szakos hallgatója vagyok. A kreativitást, alkotási kedvet anyukámtól örököltem. Régóta szeretném hobbimat megosztani másokkal is, ám eddig nem voltam túl sikeres ezen a téren. Elkezdtem megkeresni, mi állhat ennek hátterében, és arra jutottam, hogy eddig "tömeg ékszereket" gyártottam, ami szép-szép de nem túl egyedi, valamint hiányzik belőle valami, az a kis plusz. 2016-ban rájöttem, hogy olyasmi kell, ami egyedibb és ami sokkal közelebb áll hozzám, ekkor jött az ötlet, hogy ékszereket és ajándéktárgyakat fogok készíteni zenészeknek, zenekedvelőknek. A boltom polcain találhattok néhány darabot, ami remélem elnyeri tetszéseteket. Ha találtok valamit, ami jó lenne, de változtatnátok az alakján, színén stb. írjatok bátran, szívesen elkészítem a saját, személyre szóló darabotokat!
Ha rendelnél, vagy kérdésed van, írj bátran!
Nóri

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: