Hogy a legkisebbek se maradjanak vidám kokárda nélkül, nekik készültek ezek az ovis jellel kombinált variációk :) Átmérő: 4 cm

kézműves termék, készítette: GyurMami
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: gyurma
technika: gyurma

Termék ára: 700.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Ovis jeles kokárda

Termék ára: 700.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Ovis jeles kokárda leírása

Hogy a legkisebbek se maradjanak vidám kokárda nélkül, nekik készültek ezek az ovis jellel kombinált variációk :)

Átmérő: 4 cm

Ovis jeles kokárda jellemzői

kézműves termék, készítette: GyurMami
anyag

technika

színek

termékkód
3348537

feltöltve
2019. február 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ovis jeles kokárda szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 790 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 750 Ft 1 750 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 270 Ft 1 270 Ft

Ovis jeles kokárda alkotója: GyurMami

GyurMami
Kedves Látogató!

Örülök, hogy benéztél az én kis álomvilágomba, itt színes, vidám, vicces evőeszközöket, bögréket, tányérokat, müzlis tálakat találsz, melyeket szeretettel, alapos munkával és hatalmas lelkesedéssel készítek el, bármilyen kihívás elé is állíts. Igyekszek alapos és precíz munkát végezni, mert nagyon fontos számomra a minőség, és az, hogy Te kedves vásárló ne csalódj se a munkámban, se a gyorsaságban, se a megbeszéltekben. Bármilyen elképzelésed van, vagy változtatnál egy-egy boltban található darabon, írj nekem nyugodtan, mert az egyedi elképzeléseket is nagyon várom, hisz az az igazi kihívás! :)

A fotókat egyszer készítem el, így ha megveszed a kiválasztott dolgot, igyekszek a lehető legpontosabban újra elkészíteni Neked! :)

Eladott termékeim közül is lehet rendelni, kukkancs rájuk :)

FIGYELEM!
A termékeken feltüntetett postaköltség (ajánlott-elsőbbségi) borítékban történő kézbesítés alatt értendő, ha bögrét, tányért, tálkát vásárolsz, akkor azt csak csomagként tudom feladni, mert úgy érkezik meg biztonságban hozzád, ekkor már a futárszolgálatos kézbesítést javaslom, sokkal olcsóbb és gyorsabb!
Minden terméket egyesével buborékfóliába csomagolok, és úgy kerül borítékba vagy dobozba!

Bármilyen elképzelésed van, bátran írd meg nekem, örömmel készítem el Neked! :)

Fizetni banki átutalással lehet, utánvételre nincs lehetőség!

Személyes átvételre Balassagyarmaton van lehetőség, illetve időpontot egyeztetve Nógrád megyében máshol is.

A terméket 1-3 napon belül elkészítem.

Egyéb kéréssel, kérdéssel nyugodtan fordulj hozzám, igyekszek mindenben segíteni és megvalósítani :)

GyurMami Crafts-Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek