43 cm magas gomba baba, dupla réteg pamutvászon és gyapjúfilc felhasználásával, dupla varrással, a maximális strapabírás érdekében. Pol...

kézműves termék, készítette: agotamama
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamutvászon, gyapjúfilc, biztonsági szemek, poliészter töltőanyag
technika: varrás, baba-és bábkészítés

Gomba baba textilből

Gomba baba textilből leírása

43 cm magas gomba baba, dupla réteg pamutvászon és gyapjúfilc felhasználásával, dupla varrással, a maximális strapabírás érdekében. Poliészter töltőanyaggal töltve, biztonsági szemekkel készítettem.

Gomba baba textilből jellemzői

kézműves termék, készítette: agotamama

termékkód
3352113

feltöltve
2019. február 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gomba baba textilből szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 800 Ft 1 800 Ft

Gomba baba textilből alkotója: agotamama

agotamama
Üdvözöllek!
Ágota vagyok, angol-magyar fordító,4 gyermekes anya. Amióta megkaptam első varrógépemet néhány évvel ezelőtt, rögtön tudtam, hogy a varrás és én összetartozunk. Boldogság számomra valami újat és szépet alkotni, de még nagyobb öröm, ha ezt másokkal is megoszthatom. Leginkább dekorációkat, dísztárgyakat szeretek textilből készíteni, de számos ruhát is varrtam már, főleg gyerekeimnek. Nagyon fontosnak tartom, hogy csak a kiváló minőségű textíliákat válasszam alapanyagaimnak, amelyekkel időtálló alkotások születhetnek. Többnyire amerikai designer textileket használok, 100% pamutvásznakat, a figurákat poliészter töltőanyaggal töltöm meg, amely mosásálló és formatartó. A figurákhoz biztonsági szemeket használok, melyek a szemek hátoldalán vannak rögzítve, így gyakorlatilag nem fordulhat elő, hogy kiessenek. Az arcokat gyapjúfilcből applikálom, és legtöbb esetben kézzel hímzem. A termékek kézzel 30 fokon, semleges mosószerrel moshatóak, szárítógépben nem ajánlott szárítani őket.
Termékeim egy részét a Dolls and Daydreams szabásmintái alapján készítettem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek