Tejeskávé barna drapp bézs virágos reggeli kávé tea kép - 3D mozaik falikép dekoráció

A kép kézműves technikával készült. mérete: 50 cm x 45 cm A minőségi üvegmozaik mellett elegáns porcelán csésze és egy kiöntő alkotjá...

kézműves termék, készítette: Hamupupocska
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: mozaik, üvegmozaik, mozaik gyöngy, fa, csésze, kiöntő
technika: famegmunkálás, mozaik

Tejeskávé barna drapp bézs virágos reggeli kávé tea kép - 3D mozaik falikép dekoráció

Tejeskávé barna drapp bézs virágos reggeli kávé tea kép - 3D mozaik falikép dekoráció leírása

A kép kézműves technikával készült.
mérete: 50 cm x 45 cm

A minőségi üvegmozaik mellett elegáns porcelán csésze és egy kiöntő alkotják a különleges virágos kép hangulatát. Minden darab a kívánt formára vágva, finomra csiszolva került felragasztásra. A kész kép barna festett fenyőléccel van keretezve.
Ha igazán egyedit és különleges ajándékot szeretnél, akkor a 3D mozaik falikép lehet a jó választás.
Nem csak különleges dekoráció, de teli találat lehet bárkinek aki szereti a virágokat, a kávét, a teát, vagy az egyedi dolgokat.

Tejeskávé barna drapp bézs virágos reggeli kávé tea kép - 3D mozaik falikép dekoráció jellemzői

kézműves termék, készítette: Hamupupocska

saját alapanyag
mozaik elemek

színek

termékkód
3556624

feltöltve
2019. október 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tejeskávé barna drapp bézs virágos reggeli kávé tea kép - 3D mozaik falikép dekoráció szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 790 Ft 3 790 Ft

Tejeskávé barna drapp bézs virágos reggeli kávé tea kép - 3D mozaik falikép dekoráció alkotója: Hamupupocska

Hamupupocska
Fülöp Márta vagyok.
Gyerekkorom óta rajzolok, alkotok, átszabok, felújítok mindent ami a kezem ügyébe akad. Közben elvégeztem pár iskolát, no meg a főiskolát, festettem, könyvet írtam, faragtam, fát munkáltam, bútort újítottam, fotóztam és természetesen burkoltam, mozaikoztam.
Édesapám által volt szerencsém megismerni a templomfestést-restaurálást, gondolom ezért is alakulhatott ki bennem a falak, ablakok, kapuk megmunkálása iránti nagy szeretetem. A kerámia, mozaik és üvegen kívül nagyon szívesen dolgozok a fával, kővel, bőrrel, minden organikus, természetes anyaggal is.
Munkáim olyan alkotások melyeket szeretet és a harmónia ihletett, és sokszor a kávéfüggőségem is :D Készítésüknél minden esetben a különlegességet, a legjobb minőséget, esztétikus megjelenést és jól használhatóságot tartom szem előtt.
2011-ben az országos Ötletmozaik magazin majdnem minden száma közölt egy cikket egy munkámmal. 2013-ban pedig az országos Nagy Barkács Bajnokságon az a megtiszteltetés ért, hogy a zsebes konyhai mozaik falam a Felújítás kategória győztese lett.
Minden darabom egyedi, érdekes és szeretettel készített darab, sok odaadással, lélekkel.
Kívánom, legalább annyi örömöt lelj majd a munkáimban, mint amennyi örömmel én készítem el azokat. :)
Személyes átvétel egyeztetett időpontokban Budapesten adott XIII. kerületi címen, illetve hasonló feltételekkel Gyömrőn lehetséges.

Köszönöm, hogy benéztél!
Keress máskor is. :)
Üdvözöllek,
Hamupupocska - Mozaikvilág

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: